2737
2734

همیشه از دور جذبن میشن تا میان نزدیک بده یکی دوماه ولم میکنن فکنم اخلاقم گنده 😭😭😭😭😭یکی دونفر بودن ک چسبیدن بهم ولی خودم دوسشون ندارم

هرپسری باهام دوس میشه ب قصد کار دیگسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچوقت صدتو برای یه پسر نزار. و تو رابطه جوری رفتار نکن که انگار فقط اون تو دنیا وجود داره و نکنه از ...

اتفاقا از اونور بوم افتادم 

حس میکنم‌چون خیلی اهمیت نمیدم اونا ول میکنن 

رفتارت چطوریه مثلا؟ 

کاربری دسته سه تا خواهره 🌱سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊
2740
اتفاقا از اونور بوم افتادم  حس میکنم‌چون خیلی اهمیت نمیدم اونا ول میکنن

باشه ولی بازم این غصه خوردن نداره که. حتما تاحالا کسی لیاقتت رو نداشته. یکم اعتماد بنفس داشته باش دختر .اصلا واجب نیست با جنس مخالف دوست باشی. نیازی به درد دل و توجه نداری. اگه خاستن خودشون پا پیش بزارن . نه بهش فک کن نه غصه بخور 

چمیدونم میگن قور میزنی بابا اصلا خرج نمیکنن برا ادم خب 😂

وا خب خرج که اخه اصلن دلیل نمیشه 

کاربری دسته سه تا خواهره 🌱سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊