2733
2739
عنوان

وقتی میرم خونه مادرشوهرم

148 بازدید | 17 پست

همش میگه‌بلند شو اینو بیار بلند شو اونو بیار

انگار که مثلا بچه ده ساله ام

فلانی پاشو سفره بیار فلانی قاشق کمه

فلانی برام چی بریز فلانی قرصامو بیار فلانی استکان هارو جمع کن

باور کنید تو یک‌ساعت شاید ده بار منو بلند میکنه.

شما بودین چیکار میکردین؟چه واکنشی نشون میدادین که بی ادبانه نباشه؟

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

مثلا سر سفره شاید سه چهار بار منو بلند میکنه

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اینم بگم تنهاست و با شوهرشه

بچه ها دیگه اش شهر دیگه ای هستن منظورم اینه که وقتی میریم اونجا کسی نیس جز خودمون و اونا

2731

فکنم عروس ما با وجود ۱۸ سال الان باید بیاد دست مادر منو بوس کنه 😐😐🤭🤭🤭....مامان من ک ولش کنی میگه بیا برو زن داداشتو بشور 😑😑😑

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
لابد شمارو مثل دخترش میدونه دیگه

بابا بخدا من مامان‌خودم انقد ازم کار نمیکشه از بس بلند میشم حس میکنم یه بچه هفت هشت ساله ام

2738
البته اینم بگم تنهاست و با شوهرشه بچه ها دیگه اش شهر دیگه ای هستن منظورم اینه که وقتی میریم اونجا ک ...

من تنها با همسرم باشم همه کار جز آشپزی میکنم

مهم نیست گناه داره

دخترش بود نکن

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
اگه کسی جز من نباشه خودم همه کار انجام میدم قبل از اینکه بگه اگه دخترا خودش باشن ن من کمتر کار میکن ...

بخدا منم همه کاراشو انجام میدم همشونوووو یعنی جوریه که فقط زحمت میکشه میاد سر سفره میشینه و بلند میشه میره سر جاش

اما این که برای هر کار پیش پا افتاده ای منو بلند میکنه اذیتم میکنه

مثلا ساعتی یه بار بگه کاری انجام بده عیبی نداره ها بخدا هر پنج دقیقه یکبار میگه پاشو فلانکار انجام بده

🤚😂😂😂

ولا 😐 بخدا زن داداشم تا میاد زرتی مامانم میگه پاشو پاشو چایی دم کن بدو بدو ...ینی همیشه فکر میکنی غریبه وارد خونه شده باید لا راس بشیم ...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ولا 😐 بخدا زن داداشم تا میاد زرتی مامانم میگه پاشو پاشو چایی دم کن بدو بدو ...ینی همیشه فکر میکنی غ ...

اره سخته اینجوریم

من زن داداش ندارم ولی با خواهر شوهرام راحتیم

2706