2733
2739

مادرشوهرم ده روز آخر رمضون پدر شوهرم رو ول کرد رفت قهر خونه خواهرش من چون طبقه بالا هستم دلم سوخت برای پدرشوهرم سحری و شام میبردم با جود اینکه با بچه کوچیک گرفتارم و ظرفا اونجا رو هم میشستم کارای اون بنده خدا رو انجام میدادم؛وقتی مادرشوهر برگشت تشکر نکرد و واسم قیافه میگرفت و خوشش نمیومد به همسرش رسیدگی کردم و امروز نتونست جلو خودشو بگیره سر یه چیز خیلی بیخود انگار منتظر بود یه چیزی بهم بگه ناراحتیشو خالی کنه گفت معلومه خیلی ناراحتی برگشتم من نبودم خدا میدونه چقد تو خونه من خانمی کردی....خیلی سوختم ولی جوابشو ندادم و به خدا سپردمش فقط به شوهرم گفتم تا یکم دردم کم بشه.

چه نمک نشناس

سلاممم من یه دخترِ 15 ساله ام با کلیی امید و آرزو🌻🌱 من درحال حاضر درگیر مشکلاتی هستم و میدونم قبل از اینکه مشکلاتم من رو از پا در بیارن من شکستشون میدم😌💘دیگران بهم میگن خیلی بیشتر از سِنت میفهمی و راستش خودمم قبولش دارم🌚همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم و تنها نباشم...ولی الان خیلی تنهام خیلی💔  تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدم و کم نیارم اینه که میدونم خدای مهربون هیچ کس رو بدون دلیل خلق نکرده و هرکس به هَدفی داره که باید پیداش کنه..🌓💞 در آخر میرسیم به همین آیه قشنگ که میگه:                   💓 أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون با رفتنش میخواسته شوهرشو سختی بده که گند زدی 😂

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2728

🔺🔺🔺🔺دوستان یک دست صدا نداره🔺🔺🔺🔺

🚫🚫لطفا همتون تاپیک بزنید و بگید سایت درست کنن 🚫

⛔⛔دارم تعلیق میشم سر گفتن کلمه حق⛔⛔

🚫🚫توجه توجه🚫🚫

⛔⛔ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی ✅کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

⁉️🔴- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌

🔴۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

🔴۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

🔴🔴اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن🔺🔺

🔴🔴لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .🔺🔺

🔴🔴این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن🔺🔺

⛔🚫⛔🚫ما اینجا زندگی شخصیمون میذاریم نباید یه گزینه حذف عکسهای شخصی و داستان زندگیمون باشه تا شناسایی نشیم ⛔🚫⛔🚫

به لینک این تاپیک اعتراض بپیوندید ⭕🔴

بدوید این تاپیکو شلوغ کنیم پربازدیدش کنیم ⭕⭕

دستت رو رو لینک نگه دارید آبی شه بعد باز کردن بزن ✅✅

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13432364

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2738