2733
2739
عنوان

همسرم باز تصمیم ب ترک مواد کرده

148 بازدید | 29 پست

چندبار دیگم سعی کرد ولی نتونست 

داره اذان میگه برامون دعا کنید

من تحملم ب آخر رسیده

مهربونه دوستم داره ولی چیکار کنم ک اراده پولادین میخاد

ک براش سخته خیلی

انشالله❤

ففط تصمیم رو میگیرن، نمیکنن 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی این کنگره ی ۶۰ خیلی خوبه ها

خیلیا نجات پیدا کردن

ببین چطوریه یه پرس‌و جو بکن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

عزیزم فقط اراده کافی نیست حتما کلینیک خصوصی ترک مواد هم برو و از روانشناس اون کلینیک و دکتر کمک بگیر چون در زمان ترک نیاز به ویتامین و قرض و بعضی قرض های کمکی داره نه متادون و این چیزا .دقت کن که از چاله نرفتی تو چاه

2740
نمیره  میخاد تو خونه ترک کنه

توو خونه نمیتونه 

حالا خودت یه پرس و جو بکن 

اونجا کمپ اینا نیست کلاسه شرکت میکنن و انگار بهشون شربت میدن

از لحاظ روانیم ترک میکنن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
تو خونه هم میتونه اما زیر نظر پزشک یکم براتون هزینه میفته اما بهتر و به سلامتیش هم ضربه نمیخوره  ...

الان در حدی هستیم برا چن روز فقط پول نون دارین

مستاجر هستیم

چرا میتونه اگه زیر نظر یه کلینیک خصوصی ترک بره

اینجوری آره زیر نظر کلینیک 

همینجوری خالی خالی نمیشه

من اصلا به کمپ اعتقادی ندارم خیلی از این کمپ ها مجوز ندارن و با معتاد مثل جانی و آدمکش رفتار میکنن امار ضرب و ستم هم بالاست اما کلینیک خصوصی هم احترام می ذارن هم طرف داروهای مکمل میگیره از خود مطب وتو خونه استراحت میکنه و باهمکاری اطرافیان ترک میکنه

2706