2733
2734
عنوان

همسایه پرو و بیشور

195 بازدید | 9 پست

خونه ما دوطبقس بالا منم پایین مستاجر کله اینجام ماله پدرشوهرمنه یه ۳ ماهیه من با پاینی خوب شده بودم در حد این ک برم خونشون اون بیاد بد دیگه زیاد نرفتم الان دیشب ی بار رفتم خونشونو گفتیم خندیدیم 

کلید خونه ما به اونا میخوره اما کلید اونا ب ما نمیخوره حالا الان زنگ زده میگه میتونی بری پایین ی شام بزاری منم گفتم شوهرم خونس میخوام یه روز ک دیدمش یه چی بهش بگم چی بگم ب نظرتون؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هرچی بگی میشی آدم بده از اول باید حریم خودتو حفظ میکردی بهانه بیار نرو 

صمیمیتتم کم کن 

هیچ وقت با خشونت برخورد نکن ...

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
خواهش کرده ازت چیز بدی نگفته میتونستی قبول نکنی نیاز نیست اینقدر کینه

نه اتفاقا از این دختر پروهاس ک بهش رو بدی بگه بیا ی جارو برا ما بزن مگه من خدمت کارشم من ب خانواده خودم روم نمیشه همچین درخواستی بدم

دیده بودم زنگ بزنن بگن برو زیر قابلمه خاموش کن میسوزه ولی این مدلشه ندیده بودم😐😶بنظرم دیگ زیادی با ...

یه سری آدما چ روی دارن حالا اگه میرفتم فردا میگفت فلان چیزم نیس دزدیدی

2738

هیچ وقت اینکارو نکنی ها تنها نرو خونش تو شهر ما اتفاق مشابه افتاد شوهره زنه با گوشی زنش به همسایه پیام میده من دارم میرم دکتر برو به غذام سر بزن یساعت دیگه زنه بعد یساعت می‌ره و میبینه بعله آقاهه لخت تو خونه منتظر اینه تا پاشو میزاره تو خونه درارو قفل میکنه مرده زنه بیچاره خودشو از پنجره اتاق پرت کرده بود پایین جفت پاهاش شکسته بود 

خلاصه که نرو یا یه بلایی سرت میاد یا انگ دزدی بهت میزنن بعد ها

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن