2733
2734

قبل ازدواج دوست بودیم‌چند سال نامزدبودیم آرزومون این بودبریم خونه خودمون الان من حسرت اینو دارم که شوهرم فقط باهام حرف بزنه میادخونه میره توگوشی قبل خاب میره توگوشی بیدارمیشه میره توگوشی منم یه شدم یه زن غرغرو افسرده که بهم میگه بدترباغرزدنلت داری دورم میکنی امروز با کلی ذوق رفتم کنارش صفحه گوشیشو بازکردیه زنگ بزنه توصفحه فیلمای ...بودقلبم مچاله شدنمیدونم بروش بیارم یانه بگمم مثل همیشه بهانه هارو ردیف میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
یکبار غذای مورد علاقشو درست کنید و تو رابطه پیش قدم بشین ببینید بازم اینجوریه ؟

خب رابطرو که دوس داره ولی چرا باید این فیلمارو همیشههه نگاه کنه چرا بایددلش بخادبه جای حرف زدن بامن توگوشی باشه

حضوری نمیتونم برم انلاین کسبونمیشناسیدشماویزیت بگیرم

دکتر نادیه فخار‌.تو اینستا اسمشو سرچ کن میاره گلم.تو پست هاش زیاد در این مورد صحبت کرده

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب رابطرو که دوس داره ولی چرا باید این فیلمارو همیشههه نگاه کنه چرا بایددلش بخادبه جای حرف زدن بامن ...

باهاش صخبت کنید دیدن این فیلما تو رابطمون تاثیر داره و اعتیاد میاره دیدنش و نهایتا با مشاور خانواده مشورت کنید 

میتونی به روش بیاری ولی اینجوری چیزی عوض نمیشه، خودت داری میگی از هم دور شدین طبیعیه ک بخواد با اونجور فیلمایی خودشو ارضا کنه، یکم با سیاست رفتار کن، به خودت برس، لباسای باز و قشنگ بپوش کنارش بجای غر زدن ازش تعریف کن و مثل دوران قبل از ازدواجت کارایی کن ک خودش بیاد سمتت، اینجوری این خلا احساسیتونم رفع میشه و شوهرت بجای اونجور فیلمایی وقتشو با تو میگذرونه، با ملایمت باهاش حرف بزن غذای خوش عطر درست کن، آرایش ملایم داشته باش و یکم دلبری کن تا رابطتون درست شه، مشکل دختر و پسرای ما اینه ک بعد از ازدواج حوصله ی خیلی کارایی ک تو مجردی میکردن و ذوق داشتن براش توی دوره ی بعد ازدواج ندارن خب طبیعیه ک از هم سرد شین واسه همین تو میتونی با دلبرانگیت دوباره رابطتونو پر شور کنی

بهانه میاره که توسردشدی 

شاید رفتاری نشون دادید ک اینجور فکری میکنه، برای همین یکی دو بار خودت پیش قدم شو و براش دلبرانگی کن، اگه بتونی درست نیازشو برطرف کنی دیدن اونجور فیلمایی از یادش میره