2733
2734
عنوان

جریان من و شوهر لجبازم

296 بازدید | 13 پست

ببینیدخانما همسر من خیلی آدم لجبازیه اخلاقای خیلی خوبی داره ولی این لجباز بودنش پدرمو درآورده..

من دوسال پیش یه گوشی ردمی ۹ برام خرید که من بعد یه سال استفاده ازش نمیدونم سرچی با شوهرم دعوام شد یهو نمیدونم چیشد برگشتم گفتم نمیخوام گوشیتو بیا از اون موقع بر داشت  نداد خیلی خواهش کردم  ولی گفت تو لیاقتشو نداشتی بعد چند ماه راضی شد گوشی بده اما گوشیه خودمو نداد گفت یکی برات میخرم اما اونو بمیرم هم بهت نمیدم یعنی در این حد لجبازه من اول حرص خوردم بعد گفتم خب چه عیبی داره گوشی جدید می‌خره برام کی ضرر میکنه اون یا من؟😂 رفت برام سامسونگ ۱۴ گرفت که از وقتی گرفته اعصابم خورده مت اصلا نمیتونم با سامسونگ کار کنم متنفرم نع اینکه گوشی بدی باشه من باهاش راحت نیستم رفتم به شوهرم گفتم گوشی جدید میخوام گفت نمیخرم چه خبرته میگم لاقل بیا این سامسونگو  گوشی قبلیمو بده گفت بازم میگم بمیرم هم اونو نمیدم برام گوشی نمیخرم چه خبرته منم یه انلاین شاپ تو اینیستا باز کردم مجبورم برای عکسای مخصول ها گوشی خوب با دوربین هوب بگیرم ..منم مجبور شدم اون طلاهایی که داشتم خیلی  نازک بود اونارو بفروشم برا گوشی خودمم کمی پول داشتم الان ۱۲.۵۰۰.۰۰۰ پول جمه کردم به نظرتون من با این پولی که تو دستمه چه گوشی با دوربین عالی میتونم بخرم؟دوربینش فقط برام مهمه..

میخوام حسابی از خجالت شوهرم در بیام 

یه صلوات بفرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نوت ده پرو  دارم دوربینش عالیه فکر کنم بتونی بگیری با این پول

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
شما هم دست کمی از همسرت نداری، نمیدونی چی شد یهو اینحور گفتی بعد با گوشی بلد نیستم کار کنم، نمیدونم ...

نه آخه واقعا خیلی دعوا بدی کردیم گوشی رو دادم بهش وگرنه اصلا من قبلش هم گوشی داشتم اینطوری نکرده بودم

یه صلوات بفرس
از مردای لجباز متنفرمممم متنفررررررررر  چهار تا پسر دایی دارم یکی از یکی لجباز تر واقعا خیلی ب ...

شوهرم با اینکه مرد خوبیه ولی این لجباز بودنش پیرم کرده😂

یه صلوات بفرس
خب این دو تا گوشیت رو هم بفروش تا بتونی یه گوشی خوب بگیری. سامسونگ A54 دوربینش خیلی خوبه ولی خوشت نم ...

اون یکی که گفتم دیگه گفت محاله بدم بهت فقط سامسونگ تو دستمه

یه صلوات بفرس