2752
2734
عنوان

دوباره این نماینده کلاس واسه خودشیرینی نظر داد

| مشاهده متن کامل بحث + 3203 بازدید | 130 پست
مخالفت کن عزیزم مطمئن باش شما بگی مخالفم تعداد مخالفان بیشترم میشه .روشون نمیشه بگن. چه خبره یه توم ...

آخه من بده میشم،من برای جشن حروف الفبا هم تنها مخالف کلاس بودم

آره الان یه هفته است اعلام کرده خیلیا امروز گفتن موافقیم،شاید به قول شما تو رودربایستی موندن،منم بای ...

نه نباش ،پارسال ملاسغ دختر من همین بود تو گروه کفتن و یکی یکی گفتن موافقن من سلام و عرض ادب کردم گفتم بهتره بزاریم هر کس هر خور دوست داره معلم رو خوشحال کنه و اجبار نکنیم تا گفتم چند نفر اومدن پشتم ک اره خدا خیرت بده و...

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله،لخدا علاوه بر شهریه یه عالمه پول کتاب کمک درسی دادیم که اصلا استفاده نشد،چقدرررر جشنهای بریز و ب ...

سال بعد مدرسه اش رو عوض کن چخبره والا شما رو یادمه سر نشانه ها هم ناراحت بودی والا مال ماهم غیر انتفاعیه ولی خود مدیر میگه اسراف نکنید نیاز نیست

2731
خیلی ها روشون نمیشه تو جمع بگن دعوا چرا تو پی وی اطلاع بدید

آخه باورت نمیشه چه جشن هایی میگرفتن،مثلا برای حرف پ 

پیتزا ۱۵ نفره،پیراشکی،پفک،پفیلا،پاپت پروانه ای،پاکن پاندا،پاستیل ماری و پرتقال دادن،به نظرت این زیاده روی نیست؟

منم گفتم آنقدر بریز بپاش نکنید چه خبره آخهه‍ههه

بگو من خدا کادو در نظر گرفتم

هر چقدر صلاح میدونی کارت بگیر

این هدیه دادن ها اجباری نیست

خدایی نفر یه تومن تو این دوره زمونه زیاده

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
الان میخاین چهل سه تومن بدین سکه بخریننننننن

نه شانزده نفرن،اول میخواستم کارت هدیه بدن یه مادرها نظر داد سکه بدیم،حالا فکر کنم منظورش ربع سکه است با کیک و گل

آخه باورت نمیشه چه جشن هایی میگرفتن،مثلا برای حرف پ  پیتزا ۱۵ نفره،پیراشکی،پفک،پفیلا،پاپت پروا ...

پس احتمالا وضع مالیشون خیلی خوبه

با رضایت این کارا رو میکنن 

اینطوری  کار شما سخت میشه بین جمع اونا

میترسم 

نترس،با اعتماد ب نفس بگو من برنامه ایی دیگه ای دارم  و هدف خوشحال شدن معلم هست و بعد تمام

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
تو گروه نگو تو پی وی بگو. اخه اجباره من کلا با اجبار مخالفم.یا بگو خودم دوست دارم هدیه برای معلمشون ...

نه اجبار نیست ،گفت هر کی مخالفتی داره بگه اما متاسفانه فقط منم که مخالفم انگار