2733
2734
عنوان

دوباره این نماینده کلاس واسه خودشیرینی نظر داد

| مشاهده متن کامل بحث + 3203 بازدید | 130 پست
همه موافق نیستن اونا هم منتظرن یکی حرف بزنه تو پی وی بهش  بگید  برام مقدور نیست

دقیقا من پارسال تا گفتم اجباری نکنید کلی اومدن پشتم ک خدا خیرت بده و.و

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه موافق نیستن اونا هم منتظرن یکی حرف بزنه تو پی وی بهش  بگید  برام مقدور نیست

همه تو گروه اعلام کردن موافقن،فقط من هیچی نگفتم،آخه سر جشنهای الفبا هم من دعوا راه انداختم

آخه همه موافقن

نیستن بقیه هم مثل خودت موندن تو‌ رودربایستی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
حالا معلم خوبی هست؟  ببین اصلا ارزش سکه خریدن رو داره.؟

معلم خوبیه اما بچه من همه چیز رو بلد بود از قبل ،اما به نظرم زیاده رویه،نکه نداشته باشم از این کارها و تجملات بیزارم

نیستن بقیه هم مثل خودت موندن تو‌ رودربایستی 

آره الان یه هفته است اعلام کرده خیلیا امروز گفتن موافقیم،شاید به قول شما تو رودربایستی موندن،منم باید تابع جمع باشم دیگه

معلم خوبیه اما بچه من همه چیز رو بلد بود از قبل ،اما به نظرم زیاده رویه،نکه نداشته باشم از این کارها ...

من اخه تا حالا معلمی نبوده ک مثلا اونقدر خوب باشه که براش سکه بگیریم 

https://daigo.ir/secret/2163226386
غیر انتفاعی هستید

بله،لخدا علاوه بر شهریه یه عالمه پول کتاب کمک درسی دادیم که اصلا استفاده نشد،چقدرررر جشنهای بریز و بپاش کردند و 

... من حالم به هم میخوره از این نمایش دادنا

من نظرم رو. میگفتم . و قبول نمیکردم . معلم هم مثل بقیه کار میکنه حقوقش رو دریافت  میکنه قدر دانی خوبه ولی نه اینجوری  تازه همه معلما وقتی کادو میگیرن با خنده میگن من راضی نبودم چرا زحمت کشیدین و ...این حرفا . پس کادو گرون نگیرین تا معلم بنده خدا هم ناراضی نشه از، زحمت کشیدن والدین

2706