2733
2734
عنوان

پولمو چیکار کنم میترسم پشیمون بشم

212 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها این که هی میگن ایفون x نخر قراره اپدیت نشه منظورشون چیه من اصلا نمیدونم اپدیت این چیزا چیه پس چطور ایفون ۷ ها کار میکنن ؟

به نظرتون من با پولم ایفونx بگیرم یا ردمی نوت ۱۳ پرو ؟

یه صلوات بفرس

آیفون ایکس خیلی خوبه واقعا خوش دسته 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز من اون کسی خریده قبلا خریده استفاده وکیف هاش برده 

شما الان میخوای بخری پس برای شما ارزش خرید نداره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

عزیزم این ایفونا چندین ساله کار کردن دیگه ارزش خرید ندارن تو الان بگی میخوام ایفون ۱۳ بخرم بازم میگم نخر ارزش خرید نداره قدیمی شده

به نظرم سامسونگ بخر مثلا A54 یا یکم بیشتر هزینه کن s23fe

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
عزیزم این ایفونا چندین ساله کار کردن دیگه ارزش خرید ندارن تو الان بگی میخوام ایفون ۱۳ بخرم بازم میگم ...

میدونی چیه من میخوام ۱۲ میلیون بدم گوشی

قیمت شیائومی و ایفون تقریبا یکیه خانوادم میگن خب اگه یکی باشه ایفون بخر بازم اسمش روشه از این گوشی های دیگه خیلی خوبه پز هم داره

فقط میگن اپدیت نداره نمیدونم منظورشون چیه میترسم پشیمون بشم آخه دست دومه این ایفونه

یه صلوات بفرس
عزیز من اون کسی خریده قبلا خریده استفاده وکیف هاش برده  شما الان میخوای بخری پس برای شما ارزش ...

میدونی چیه من میخوام ۱۲ میلیون بدم گوشی

قیمت شیائومی و ایفون تقریبا یکیه خانوادم میگن خب اگه یکی باشه ایفون بخر بازم اسمش روشه از این گوشی های دیگه خیلی خوبه پز هم داره

فقط میگن اپدیت نداره نمیدونم منظورشون چیه میترسم پشیمون بشم آخه دست دومه این ایفونه

یه صلوات بفرس
و اینکه دوربین ایفون x خووبه یا شیائومی ردمی نوت ۱۳ پرو ؟؟؟ تورو خدا منو از دوراهی در بیارید کدومو ب ...

عزیزم آیفون ایکس خیلی قدیمی شده دیگه 

و دست دومش بدرد نمیخوره 

بجای اینکه اینقدر برای یه گوشی دست دوم قدیمی هزینه کنی یه گوشی شیائومی نو بگیر دستت سه چهار سال ازش استفاده کنی 

جانش جان من است و جانم جان او❤️✨
میدونی چیه من میخوام ۱۲ میلیون بدم گوشی قیمت شیائومی و ایفون تقریبا یکیه خانوادم میگن خب اگه یکی با ...

ببین ایفون 10 دیگه عمرشو کرده اگه فقط واسه کلاس میخوای اره اوکیه وگرنه واسه استفاده واقعا ارزش خرید نداره

اینکه میگن اپدیت نمیشه یعنی دیگه اپدیت نرم افزاری نمیشه یعنی مثلا قابلیت های جدید ios براش فعال نمیشه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دوربینش چطوره راضی هستی؟ ایفون خوبه یا این قیمت دوتاشون یکیه 

من شخصا حاضر نیستم برای آیفون ایکس پول بدم 

من جای شما باشم بدون شک میرم سمت شیائومی 

هرچند a54 سامسونگ هم خوبه تو این رنج قیمت

جانش جان من است و جانم جان او❤️✨
2706