2752
2734
عنوان

یعنی میشه باردار باشم

274 بازدید | 30 پست

امروز از ظهر گاهی دلد دارم درد پریودی میاد و میره ۵ روز مونده به موعدم دیشب قرص پروژسترونم تمام شد سینه هام تیر میکشه ولی دردش مداوم نیس گاهی کنار نافم سوزش حس میکنم امیدی هست ؟؟؟علائم بارداری باشه از ۷ سیکلم تا ۱۳ سیکلم یک شب در میون نزدیکی داشتم امروز ۲۵ سیکلمه 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهرم بهترین کار در کنار تلاش برای بارداری بیخیالیه 

باور کن‌ جدی میگم خیلی مهمه که هی بهش فکر‌نکنی و روز شماری نکنی براش چون خود فکر و خیال استرس میاره و برای بارداری مثل سمه اصلا هر چی کاشتی خراب میشه با فکر‌و خیال

ان شاءالله که باردار باشی ولی از من اینو قبول کن و سعی کن بیخیال باشی و بسپاری به خدا 

منم انقدر خودمو زدم به بیخیالی که دوماه باردار بودم تازه متوجه شدم 😂 قلبشم تشکیل شده بود 

من یک هفته به موعد زدم هاله انداخت بنظرم بزن نشون میده کمرنگ

فردا صبح که ناشتا باشه میزنم 

قرص متفورمین خارجی از ۸سیکل ماه قبل یعنی اسفند  دارم میخورم روزی دوتا و یه کپسول سی روز روزی دوتا برای تقویت تخمدان خوردم دعا کنید یکساله بعد سقط تو اقدامم و منتظر 

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
من قهوه ای بود با ادرارم دفع شد بعد از اونم دیگه لکه ندیدم فقط همون 

من دفعه پیش ک باردار شدم لک لانه گزینی نداشتم ولی بع علت بارداری پوچ ۸ هفته سقط شد 

2706