2733
2739

من بین فرهنگیان و مهندسی کامپیوتر موندم... رشته خودم تجربی هس و به اصرار و اجبار پدر و مادرم رشته ام رو خوندم در صورتی که ازش متنفر بودم و هستم هر لحظه اش برام عذاب بود... پشت کنکوری هستم... عاشق ریاضی ام و دوس دارم کامیپوتر آزاد بخونم(چون تجربی بودم نمیتونم دولتی اش رو بخونم) اینقدری دوس دارم این رشته رو که مطمئنم بخونم تا ارشد حداقل ادامه میدم و حتی مقاله هم مینویسم... تا همین الان هم چند دوره برنامه نویسی گذروندم و تو این زمینه استعدادم خوبه... از طرفی فرهنگیان هم حقوقش و به خصوص حقوق دانشجویی اش وسوسه کننده اس چون زودتر به استقلال میرسم چی کارکنم

کاربری متعلق به دونفر است

فرهنگیان انتخاب خودمه

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ریاضیت خوبه کامپیوتر بخصوص برنامه نویسی رشته بسیااااار آینده داری هست

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2731
2738

با فرهنگیان نهایتا ب ده دوازده تومن برسی

با کامپیوتر به سی چهل تومن الی بالاتر!

خیلی محدودیت ها هم نداری

شرایط مهاجرت هم داری

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
چه دوره هایی رفتی؟ برو فرهنگیان کنارش دوره های آزاد کامپیوتر

برنامه نویسی 

نمیتونم اگه برم فرهنگیان کلا مسیرم جدا میشه هیچ ربطی بهم ندارن

نمیتونم رو دوتا چیز همزمان تمرکز کنم

اگه ریاضیت خوبه کامپیوتر بخصوص برنامه نویسی رشته بسیااااار آینده داری هست

برای رشته کامیپوتر استعدادت باید در چه درسایی باشه که بتونی از پسش بر بیای؟

میگن زبانتم باید خوب باشه درسته؟

ریاضی بیشتر داره یا زبان؟

اگه معدل کتبی بالایی داری موقع انتخاب رشته میتونی مهندسی کامپیوتر روزانه با سوابق رو انتخاب کنی منم ...

مطمئنی؟ولی من کلی تحقیق کردم میگن هیچ جوره نمیشه البته من دانشگاه شهر خودم میخوام فقط دانشگاه شهرهای دیگه نمیرم

برای رشته کامیپوتر استعدادت باید در چه درسایی باشه که بتونی از پسش بر بیای؟ میگن زبانتم باید خوب با ...

اره جفتش مهمه ریاضی و زبان