2733
2734

میرفتم سوال داری بگو

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه مدت میشه تا قشنگ یاد بگیرم 

۳ ماه من لاک‌پشت کااار سینه و دوچرخه رو کامل یاد گرفتم عین قورباغه شنا میکردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
چه خوب. 😍کدوم شهرید بعد از چه مدت آموزش دیدن قشنگ یاد میگیرم. واینکه کسی که دیسک کمر داره براش بد ن ...

آبادانم گلم

بعد ۱۲ جلسه که کرال سینه و پشت و قورباغه رو یاد گرفتی میتونی یه دوره حرفه ای هم بری اگر قصدت ادامه دادن و مربی شدنه

فکر نکنم بد باشه ولی بهتره شنای سنگین انجام نده 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2740
چه خوب الانم بلدی یا یادت رفته؟ 

ن بابا یادم رفته ۱۲ سالم بود میرفتم بعدش هیچ استخر نرفتم دیگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه مدت طول کشیده تا مربی بشید

من از بچگی شنا میکردم از ۴ سالگی الان ۱۵ سال میگذره

حدود چند ماه

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
شناس سنگین چیاست

همین شنا هایی ک بهت گفتم ولی حرفه ای کار نکن آروم آروم شنا کن اگر قصد کلاس رفتن داری گلی