2737
2739
عنوان

ردش کردم کار درستی بود؟

132 بازدید | 15 پست

اول بگم لطفا به تاپیک های قبليم توجهی نکنین اون موقع بچه بودم الان 25 سالمه😂

چند وقت پیش با یه پسری از طریق معرفی(معرف:همکارم) آشنا شدم

اول اینکه تا وقتی بریم بیرون اصلا چت نکرد صرفا پیام داد روز و ساعت بیرون رفتن رو مشخص کنیم بعدش رفتیم بیرون

یه کافه اطراف ولیعصر رفتیم بعد من برای اینکه زیاد تو خرج نیفته یه چای عادی خواستم خودش چای مخصوص که با باقلوا بود :/

بعد به گارسون گفت و گارسون هم ازش پرسید چیز دیگه ای نمیخواین خیلی راحت گفت نه

من واقعا چون اون میخواست حساب کنه و دیدم گرونه چای عادی گرفتم ولی اینکه برا خودش چای مخصوص سفارش داد خورد تو ذوقم😂

بعد خیلی صحبت کرد فهمیدم خونوادش چادری هستن و به شدت مذهبی ما در این حد نیستیم و اصلا چادری نداریم

مادرش و خواهرش و عروسشون همه چادری بودن

کارمند بود بعد در مورد اینکه وضعیت مالی زیاد اوکی ای نداره اینا حرف زد که خوشم نیومد البته نه بخاطر اینکه وضعیت خوبی نداشت به نظرم جاش نبود جلسه اول انقدر نق و ناله بکنه احساس کردم منظورش اینه باید کم خرج کنی تو زندگی  

بعد بین حرفاش میگفت من خیلی دوس دارم با همسر آیندم زیاد بیرون و گردش بریم ولی خرید نکنیم:/ هی رو این موردا تاکید می‌کرد

بعد گفت من خودم با حجابی که داری مشکلی ندارم ولی در حد عرف باشه و بعد در مورد پوششم نظر داد که مانتو جلو باز نپوشی شلواری که ساق پات معلوم باشه نپوشی (مام فیت رو میگفت 🥲) مانتو کوتاه نپوش و این چیزا...

بعد گفت چون خونوادم حساسن جلو اونا پوششتو رعایت کن و منظورش این بود حجاب کامل کن

بعد در مورد خونه هم گفت یا باید بریم طبقه بالا مامانمینا زندگی کنیم و یا خونه سازمانی

گفت غیر این دو حالت نداریم چون وقتی اینا هست به نظرم منطقی نیست جای دیگه ای خونه بگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد گفت چون خونوادم حساسن جلو اونا پوششتو رعایت کن و منظورش این بود حجاب کامل کن بعد در مورد خونه ه ...

ببین من ۲۲ سالمه 

بعد ۲.۵ سال عمرم پای یه زباله هدر دادن تو عید بهم خیانت کرد و تهشم یه طوری نشون داد که من مقصرم 

حالا الانم چقدر من دارم میمیرم 

متاسفانه پسر هم هستم ولی ۲۴ دارم گریه میکنم 

رو همین حساب که یه وقت مثل من به فنا نری میگم 

ببین اگه خانواده اش آدم حسابی هستن باهاش اوکی شو اگه داداشی خواهری داشت که سالم نبود صد در صد فاصله بگیر مثل من نشی:(

2740
آفرین آخه این چیه😒 من بودم فرار میکردم دیگه بهش فکر نکن😑 مگه قحطی آدمه

مرسی🥺

بعدش برگشتیم خونه 

اصلا تا یه هفته هیچ پیامی نداد 

بعد یه هفته تازه پیام داد که بریم بیرون 

که من گفتم ماه رمضون سختمه 

دوباره رفت تا حدود یه ماه بعد ک ماه رمضون تموم شه هيچ پیامی نداد 

دوباره پیام داد بریم بیرون که من گفتم من فکرامو کردم بدرد هم نمیخوریم 

ای بابا🥺

آخه میدونی من چرا حرصم میگیره و دارم میمیرم 

چون ظاهرم خیلی خیلی بهتر از این خانم بود 

همش ناله می‌کرد ماشین نداری فلانه 

ماشین گرفتم

رفتم حرفه جدید یاد گرفتم

دانشجوی یکی از بهترین دانشگاه های تهرانم 

کار و آینده ام تضمین 

اون وقت من با یه یکی که صرفا چون خانواده اش با ۱۹ سال سن میخوان براش خرکي خرکي زن بگیرن عوض شدم

ایناس که داره روانیم میکنه 

ببخشید وسط تاپیک شما پارازیت ام میندازم 

متاسفانه تو این مدت یه کاری کرد که دیگه حتی یه نفرم دور خودم ندارم

آخه میدونی من چرا حرصم میگیره و دارم میمیرم  چون ظاهرم خیلی خیلی بهتر از این خانم بود  ه ...

عزیزم خیلی سخته میفهمم 🥺

گذر زمان شاید حلش کنه 

اونم پشیمون میشه قطعا 

امیدوارم هر چی به صلاحته پیش بیاد برات