2752
2734
عنوان

اقدام ب بارداری

215 بازدید | 27 پست

سلام ببخشید من کمردرد داشتم کپسول ناپروکسن خوردم 

روز بعد بی بی چک زدم منفی شد ، ۸ روز از موعد پریودیم میگزره میخام ببینم ایا کپسول باعث میشه بی بی چک منفی نشون بده؟؟

خیر

سلام عزیزم میشه لطفا  بگید دلیل سقط هایی که داشتین چی بود

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم میشه لطفا  بگید دلیل سقط هایی که داشتین چی بود

هماتوم و عدم ارامش

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
هماتوم و عدم ارامش

عزمزمه من ی پسر ۱۱ساله دارم ۶ساله تواقدامم مدام دکترهای مختلف میرفتم ی سقط توسال ۱۴۰۰ داشتم خیلی دارواستفاده کردم ی ماهی میشه رفتم کلینیک ناباروری بنظرت نتیجه میگیرم یافایده نداره خودم که خیلی ناامیدم،پسرم ازاینکه تنهاس خیلی ناراحته باورکن روزی نیست که گریه نکنه

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
دلیل ناباروریتون چیه ؟

بخدا خودمم نمیدونم دلیلش نمیگن الان که اینجا رفتم کلی ازمایش دادم منتظرم نوبتم بشه ببینم چی میگن.ولی دکتری که میرفتم میگفت طبیعی باردارنمیشی بایر ای وی اف کنی

منم یکسال و خورده ای هست باردار نمیشم 😔

عزیزم ازمن میشنوی وقت هزینتو واسه این دکترا نزار.بنظرمن بروکلینیک ناباروری من دولتی رفتم کارشونم خوبه ،دیدم خانومایی که تازه ازدواج کردن اومدن اونجا واسه چکاپ 

من تواین چندسال ۱۵تومن فقط پول سونو .ویزیت دارودادم همرویاداداشت کردم

خیلی خسته و نا امید شدم دیگه😔

میدونم چی میگی خیلی سخته اگه تهرانی برو کلینیک ناباروری مهدیه.انشالله که نتیجه میگیری خیلیارودیدم نتیجه گرفتن هزنیشم زیادنمیشه

میدونم چی میگی خیلی سخته اگه تهرانی برو کلینیک ناباروری مهدیه.انشالله که نتیجه میگیری خیلیارودیدم نت ...

تهرآن نیستم عزیزم . انشالله ک هرکی نی نی میخواد دامنش سبز بشه

هر چیز ک در جستن آنی ،آنی
عزمزمه من ی پسر ۱۱ساله دارم ۶ساله تواقدامم مدام دکترهای مختلف میرفتم ی سقط توسال ۱۴۰۰ داشتم خیلی دار ...

۶سااااله؟؟ من سال دوم نازاییم رفتم برای آی وی اف از ترس تنهایی بچم تو خیلی صبوری خواهر، چسبندگی نداری؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
تهرآن نیستم عزیزم . انشالله ک هرکی نی نی میخواد دامنش سبز بشه

استرس نداشته باش انشالله بزودی زود دامنت سبزمیشه   

2706