2733
2734

طلا تا پنج میره پس 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هر وقت پول داشتی بخری که خوبه حالا شانسه یکی میخره زود گرونتر میشه یکی هم طول میکشه تا ارزش طلاش بیشتر شه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
۶،۷ ماه دیگه اینقدر طلا میخاد بره بالا که مخت سوت بکشه کشور ایرانم ۶،۷ماه دیگه کمبود مواد غذای آب می ...

چرا آخه چرا مواد غذایی شنا از کجا میدونی

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
چرا آخه چرا مواد غذایی شنا از کجا میدونی

یکیو میشناسم از آینده میگه ۲سال پیش که اعتراضات بود اون چند ماه قبل گفته بود که اعتراضات میشه 

یه چندبارم خودم پیشش وقت گرفتم از آینده بگه برام مثلا گفت یه جر بحث تو خانوادت میشه باید فلان کارو کنی که دقیق اتفاق افتاد یادم نمیاد از کجا شنیدم ولی میگن دولت قیمت طلا رو میخاد بیاره پایین که مردم بگن ارزون شده برم طلامو بفرشم موند رو دستم بعد میخاد یدفعه بکشه بالا قیمت طلارو 

2706