2733
2734

متوجه رابطه تلفنیش با کسی شدم ک از لحاظ سنی مالی خانوادگی همچی بالاتر از شوهرم .. به خانومه پیام داده قسم خورده ک رابطه احساسی یا عاشقانه نبوده فقط درد دل میکرذ من راهنماییش میکرذم و جا خواهر بزرگترشم   من با این ویژگی ها چ به شوهر کارگر تو  .. شوهرت جوگیر شده و خیالبافی و منم خیلی کم جوابشو میدادم چون دیدم داره عادت میکنه  پیام دادن .. این ویژگی ها رو هم شوهرم داره  و دروغ نمیگه .. با این حال  نتونستم تحمل کنم من ایقد داد بیداد کردم فک کنم همسایه ها هم فهمیدن  ..الان شوهرم رف سرکار  زنگ میزنه ج نمیدم  و میگه پشیمونم جبران میکنم .. شما بودین چکار میکرذین امکان جدایی ندارم دو بچه کوچیک دارم .. خیلی بهم ریختم داغونم 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    

زندگی من سرد میشه و می افته توی مسیر جدایی 

ولی اول بررسی میکنم چرا و چطور این اتفاق افتاده

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تنبیهش کن ولی به خانواده ها نکشون.یسری چیزا ازش بخاه.بخاطر بچه هات گذشت کن.ولی بذار بفهمه اشتباه کرده

خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

این ک چیکار کنی پروسه طولانییه

ولی بدون کسی ک یه بار خیانت میکنه دوباره تکرار میکنه

راحت نبخشش اگ راحت ببخشی سر ماه نکشیده دوباره بهت خیانت میکنه از روی تجربه میگم

اگ واقعا پشیمونه خونه بزنه ب نامت و یا حق طلاق بدع

وقتی میگی امکان جدایی نداری ،دیگه چه راهنمایی میخوای !

اینکه چطور تو این زندگی دووم بیارم چطور دوباره بلند شم  اینکه واکنشم باهاش چطور باشه  دیگه هیچ حس حالی ندارم و افسرده کز کردم یه گوشه

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
2706