2733
2734
عنوان

چهرمو دوست ندارم فکر میکنن بچه‌م

308 بازدید | 37 پست

امروز برای کارای خواهرم رفته بودم کافی نت. 

آخرش برای تأیید یه پیامک باید میومد رو خط خودش گفت بدو کدو بخون. گفتم تا بهش زنگ بزنم . 

همینکه داشتم زنگ میزدم به همکارش گفت گفتم این بچه‌س نمیخوره ۷۸ ی باشه  

از اینکه همه فکر میکنن سنم کمه متنفرم

چیکار کنممم تغییر کنمممممم

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

ریز میزه ای؟

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

وااااا دختر این آپشن فوق العاده ای هست. 

مردم دنبال اینن سن شون کمتر بخوره. 

تو الان باید رو ابرها باشی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سرتو میگرفتی بالا با اخم و جدی بهش نگاه میکردی

خلی؟همه خورشونو میکشن کمتر از سنشون بزنه اون ییلاق بیشعور حالا یه چی گفته تو چرا جدی میگیری

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

کاریش نمیشه کرد منم همینم بقیه پشت فرمون من و میبینن با دهن باز زل میزنن بهم 

خ خوبه🤣🤣🤣

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
کاریش نمیشه کرد منم همینم بقیه پشت فرمون من و میبینن با دهن باز زل میزنن بهم  خ خوبه🤣🤣🤣

کیوت

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
کیوت

نزار بگم پیشی گوگول

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
آره ولی اغلب همسنام همینجوری‌ان

کساییکه هم قدشون کوتاه هم لاغرنو اکثرا کم سن می بینن 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
وااااا دختر این آپشن فوق العاده ای هست.  مردم دنبال اینن سن شون کمتر بخوره.  تو الان بای ...

سن کم درست ولی اینکه بگن بچه حس بدیه 

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️