2733
2734

شوهرم خيلي خيلي خيلي مشغله داره و جديدا فشار كاريش رو هزاره،دوتا محل زندگي داريم و از محل اول خاست من و بچم رو بياره محل دوم ك بچم مدرسه بره،و ب دليل فشار زياد كاري ب محل اول ك سه ساعت فاصلشه برگرده،از خستگي كار و فشار روش ب همه چي گير داد،از تيپ لباس من تا هرچي،هر از گاهي اينطوري ميشه،هي من رد ميكردم ك دعوامون نسه صبحش ميخاد برگرده،تروخدا بخونيد نريد ادامش رو

خلاصه ساعت سه صبح بود و تو جاده خابش گرفته بود،قشنگ داشتم صحبت ميكردم دست زد ب بينيش من گفتم تروخدا نكن اه،يهو شروع كرد ب فحش دادن،هي گفتم بس كن ،اون شروع كرد ك اره من خرم الاغم خودمو ب خاطر شما ميندازم تو جاده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم با اخم و تخم بود،من هم ببخشيد عادت ماهيانه بودم و تو اين مدت رابطه نداشتيم و تازه امروز اوكي بودم،انقدر ازش متنفر بودم ك دلم نميخاست نگاهش كنم،اونم هي نشست ديد من محل نميذارم رفت.بچه ها الان كاره درست كردم؟

2728
الان ديكه رفت،از ناراحتي شديد معده درد گرفتم

یه مسکن بخور بخواب تا بعظهر تو خودتم خسته ای بذار بیدار شدی بهتر میتونی فکر کنی

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
2740

نگران نباش عزيزم

خودت ميگي كه مشخصه واسه فشار كاري هست

شما كه تا الان خانومب كردي و مشخصه دركش كردي،سعي كن خيلي دعوا و خرف پيش نياد

اينجور مرقع ها مردا دوست دارن قدر زحمتشون دونسته بشه

خودت واسه اشتي پيش فدم شو

از طرفي هم ميگي پريود بودي  مشخصه از اون ور نياز جنسيش هم برطرف نشده

يكم صبر كن همه چي اوكي ميشه

🫠
نگران نباش عزيزم خودت ميگي كه مشخصه واسه فشار كاري هست شما كه تا الان خانومب كردي و مشخصه دركش كرد ...

ميخام بدونم رفتارم درست بود سمتش نرفتم؟ اصلا عصباني ميشه زبونش رو كنترل نميكنه،دوست ندارم بگم ك چي گفت ولي خيلي بيشعرره

ميخام بدونم كاره درستي كردم ؟ ك محل ندادم؟ خيلي بي احترامي كرد

بستگي به اين داره كه شوهرت رو چقدر ميشناسي

مثلا كم پيش مياد بي احترامي كنه و اونم فقط تو دعوا و اينا و مثلا بعدش هم عذر خواهي ميكنه يا نه. يعني ادمي نيست كه بيخودي بخواد بهت توهين كنه

از طرفي هم ادم بايد گذشت داشته باشه(نميگم شما نداري) بخاطر شرايط بد اقتصادي و فشار كاريش بيشتر دركش كن و تا الان كه بي توجهي كردي كافيه ديگه بيشترش نكن مثلا 

🫠
ميخام بدونم رفتارم درست بود سمتش نرفتم؟ اصلا عصباني ميشه زبونش رو كنترل نميكنه،دوست ندارم بگم ك چي گ ...

ميفهمم چي ميگي

مرد اينجوري ديدم كه تو عصبانيت ديگه حرفي نيست كه به زنش نگه

متاسفانه خيلي سخته و خب نميشه خيلي كاريش كرد

🫠
فعلا ك ديگه رفت،ولي قلبم درد ميكنه😔

برميگرده 

وقتي برگشت اگر ديدي سرد برهورد ميكنه تو گرم باش. يكم بهش محبت كن. بهش بگو كه قدر دان زحماتش هستي تا يكم دلش نرم شه. بخدا مردا مثه بچن. بايد لوسشون كني. ديگه هم هرجور كه مدلت هست باهاش رفتار كن. حالا عشوه و كرشمه ميايي. شام خوب ميپزي. چه ميدونم به خودت ميرسي

🫠
2706