2733
2734

ضرر داره؟اخه سرما خوردم دکتر بهم چرک خشک کن و استامینیوفن داد‌.من دوبار استامینیوفن خوردم دیگه نخوردم.

دیگه اومدم قرص ویتامین سی خوردم ضرر داره؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ویتامین سی اضافش با ادرار خارج میشه 

خیالم راحت باشه عزیزم؟اخه سرمام خیلی شدید شده بود

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
از دکتر بپرس

دکتر بهم دارو داد داروهاشو نخوردم و بستری هم نشدم دیگه عصبی میشه بپرسم ازش.چون بهم چرک خشک کن و استامینیوفن۵۰۰داد من ترسیدم نخوردم

دکتر بهم دارو داد داروهاشو نخوردم و بستری هم نشدم دیگه عصبی میشه بپرسم ازش.چون بهم چرک خشک کن و استا ...

داروهای خوبی داده بوده

حرف پزشک گوش نمیکنی سرخود دارو ویخوری؟ عقلت کجاس

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویتامین سی محلول تو ابه اضافه اش با اب دفع میشه نگران نباشید  ویتامین های محلول توچربی تو بدن ...

دیگه نمیخورم اون چند روزی که خوردم ضرر نداشته عزیزم؟خیالم راحت باشه؟

داروهای خوبی داده بوده حرف پزشک گوش نمیکنی سرخود دارو ویخوری؟ عقلت کجاس

حالا خوردم چند روز🥺

دیگه نمیخورم اون چند روزی که خوردم ضرر نداشته عزیزم؟خیالم راحت باشه؟

نگران نباشید اصلا هر روز هم بخورید ضرر نداره جون همون اندازه که بدن نیاز داره رو برمیداره بقیه رو دفع میکنه 

ببنید کدوم ویتامین ها محلول تو چربی هستن تو خوردن اونها دقت کنید ویتامین های مخلول تو اب اگر تو خوردنشون زیاده روی کنید تنها ضرر هدر رفتن پولتونه به بدن ضرری نمیرسه