2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرعی یا عرفی ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738

من محجبه نیستم و کاملا معمولی مانتو رو زانو میشوم موهامو یکم همیشه سالم رفته عقب 

میخام بگم فک نکنی افراطیم ولی من این مدل پوشش رو دیدم خیلی بیشتر جلب توجه می‌کنه تو خیابونو مراکز عمومی 

چادر ساده بپوشید یا مانتو شلوار ساده از این بهتره 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

توک پستانک هاش تو چشمه و فارغ از این مورد دین چی میگه؟ میگه هر چیزی که باعث جلب توجه هست (هر چیزی، زن و مرد هم نداره) گناهه، به نظرم هر چند جایی از بدن بیرون نیست اما بیرون رفتن با این  حجاب باعث نگاه بیشتر بقیه میشه، این نظر شخصیمه

خب زنه دیگ آناتومی بدن میگ زن باید سینه داشته باشه 😂

من بهتر از شما ميدونم طرف زن هست و طبيعي هست و خودم هم مانتو كتي مي پوشم وبه قول مسولين شل حجابم! ولي خوب سواد كه دارم وميدونم از نظر شرعي و اسلامي نبايد برجستگي هاي بدن يه خانم معلوم باشه، فرقي نداره باسن يا سينه

یعنی چون متفاوته ؟

بله 

اصلا خود من ناخودآگاه زوم میکنم بهشون یا نگاه کردم دیدم بقیه هم همینجورین 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706