2733
2734
عنوان

مشاوره

54 بازدید | 10 پست

سلام

صبحتون بخیر

دوستان اگه تجربه ای دارید ممنون میشم راهنماییم کنید

مشاوره برای بچهها حضوری بهتره یا آنلاین

میدونم که خیلی به مشاورش هم بستگی داره اما خودم فکر میکنم آدم حضوری راحتتر ارتباط برقرار میکنه اما تو آنلاین دست آدم بازتره و حرف و حدیثی هم درش نیست

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓

سلام بنظر من سطح مشاور مهمه نه حضوری یا مجازی و اینکه از چه موسسه ای باشه خیلیا رو دیدم که مشاور حضوری داشتن و پول نجومی دادن بهشون ولی بدرد نمیخوردن اگه مشاور خوب می‌خواین بنظرم اول تحقیق کنین خوب در موردش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نمیدونم برا چ مسیله ای دنبال مشاور هستید 

اما خب تو هشتاد درصد مواقع روند درمان باید حصوری و مستمر باشه تا نتیجه بخش باشه . 

اگرم مشاور خوبی پیدا نکردین میتونید چندبار عنض کنید تا مشاوری ک احساس امنیت بیشتری بهتون میده پیدا کنید .

معمولا کلینیک های روان درمانگری هزینه پایینتری نسبت به مطب های خصوصی دارن . 

درصورتی ک شرایط مالی رو ندارین میتونین از سامانه ۱۴۸۰ تلفن و ادرس مرکز مشاوره حصوری بهزیستی شهرتون رو بگیرین ک یا بصورت رایکان فعالیت میکنن یا با هزینه بسیااار پایین تر . 

خب منظورم اینه که از موسسه ها بگیرن معتبر ترن

اهاا

بله درسته هزیزم 

اما معمولا روان درمانگرانی م مطب خصوصی دارن تجربه بیشتری دارن . چون تاسیس مطب بصورت شخصی پروسه سختری هست . و باید استاندارد های اموزشی و علمی خیلی بالایی رو گذرونده باشند . 

ولی کلینیک ها کمتر اینطور هستند ، اما هزینه هاشون پایینتره . 

نه دیگه منم همینو گفتم به شما 😂 اخه یجوری ورسیدن فک کنم مشاوره برای بچه شون میخان . 

آره وای تحصیلی نیست عزیزم

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓
منظورشون مگه مشاور تحصیلی نیست؟😂

نه گلم

من نمیدونم برا چ مسیله ای دنبال مشاور هستید  اما خب تو هشتاد درصد مواقع روند درمان باید حصوری ...

مرسی مهربون