2733
2734

اینم الان یادم افتاد که سه سال پیش ک شوهرم خیانت کرده بود و داستاحش مفصله میگفت گولم زده و... عفونتقارچی گرفتم اون دوران در حالیکه هیچوقت اینجوری نمیشدم..  الانم یه مدتی بود اینجوری شده بودم و هستم کم و بیش.من بهداشت و خیلی خیلی رعایت میکنممیگم نکنه خدایی نکرده رابطه ی نامشروعی باشه که اینجوری شدم.تجربه داشتید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید حساس شدی زیاد...زمان همه چیو معلوم میکنه..عولی همسرت اومد خونه بهش بگو نگرانی و...

درمورد اون تماس هم ازش بپرس چی سد ...بزار بدونه پیگیری

هرکه در عشق سر از قله برآرد هنر است همه تا دامنه‌ی کوه تحمل دارند!

تو هم مشکوک رفتار کن ببین عکس العملش چیه

مثلا مدام سرت تو گوشی باشه و رو گوشیت قفل بذار

الکی برو تو اتاق با گوشی پچ پچ کن و گریه کن پرسید بگو هیچی نیست

تحریکش کن یجورایی

یا شک کنه داری خیانت میکنی یا اینکه یه چیزایی فهمیدی

الهی مریم به آرزوش برسه...آمین

عزیز نمیخوام تو دلت رو خالی کنم ولی با تاپیک صبحت و حرفای الانت منم به شوهرت شک کردم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706