2737
2734
عنوان

دخترهایی که سنشون بالای ۲۵ هس

242 بازدید | 19 پست

چجور با نیاز ج ن س کنار میاین؟

سخت نیس؟

من هرچی سنم بالاتر میره خیلی بیشتر بهم فشار میاد

کاش یه راه حلالی وجود داشت

سن که بالاتر بره نیاز کمتر میشه؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

برعکس بیشتر میشه تا ی سنی

فعلا دهنمون سرویسه خواهر

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس بیشتر میشه تا ی سنی فعلا دهنمون سرویسه خواهر

🤦‍♀️🤦‍♀️ایشالله یه بخت خوب نصیبمون بشه

2731

راه حلالش ازدواجه 😅 اگر ازدواج سنتی رو قبول دارین مشخصاتتونو بدین به معرف 

یه دوستی اینجا گفته بود وقتی فشار میاد بهتون ۳۰ تا دراز نشست بزنید و بدویید و یکی دوتا کار دیگه گفت اونجوری فراموشتون میشه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
🤦‍♀️🤦‍♀️ایشالله یه بخت خوب نصیبمون بشه

انشالله

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

من امسال ۲۵ سالم میشه و تا اینجا که دهنم سرویس بوده.

ولی به اعصاب خوردیای ازدواج و شوهر و ترس از بیماری های مقاربتی و بارداری و... خواهر شوهر و مادرشوهر و عن و گوه می‌ارزه‌.

2738
راه حلالش ازدواجه 😅 اگر ازدواج سنتی رو قبول دارین مشخصاتتونو بدین به معرف  یه دوستی اینجا گفت ...

بین کارهای روزمره ادم یهو درازنشست بزنه؟

نمیشه که😅

اینطوری کل روز دراز نشست میزنیم

ولی خوبه شکممون آب میشه😂

من امسال ۲۵ سالم میشه و تا اینجا که دهنم سرویس بوده. ولی به اعصاب خوردیای ازدواج و شوهر و ترس از بی ...

اینم حرفیه

ولی بنظرم الان راحتتر میتونیم با همه این مسائل کنار بیایم تا وقتی که نیازی نداشته باشیم و ازدواج کنیم

بین کارهای روزمره ادم یهو درازنشست بزنه؟ نمیشه که😅 اینطوری کل روز دراز نشست میزنیم ولی خوبه شکمم ...

🤣🤣 

آخه تو کل ماه دو سه روز اینطوری میشه بقیه اش آدم نرماله 😅

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

25سالمه. من متاهلم ولی به خاطر شرایط کاری همسرم دو هفته در ماه کنار هم نیسیم. اون دو هفته ک نیست بهم خ فشار میاره ولی راه حلش اینک مثه چی خودتو خسته کنی ک از پا بیوفتی ک نیاز جنسی متوجه نشی😂

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
25سالمه. من متاهلم ولی به خاطر شرایط کاری همسرم دو هفته در ماه کنار هم نیسیم. اون دو هفته ک نیست بهم ...

بنظرت باشگاه برم خوبه؟