2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجرد بودم ابنطور بودم‌و باور نمیکردم که علاقه حقیقی باشه حتی مورد داشتم ک چندسال میرفتن و میومدن

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2728

بستگی داره

یکی عادتشه برا همه چی گریه کنه و عادیه براش، احساسیه

ولی یکی موقع فکر کردن به اینکه ممکنه از دستت بده گریش بگیره ، اشک جمع میشه تو چشمام :)

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
2740

تا الان ندیدم گریه کنه 

ولی دیدم چند تارش سفید شده دیدم لاغر شده و زیر چشماش گود رفته مقصرم خودش بود انقد اذیتم کرد اخرش من مث اتش فشان فوران کردم رو سرش

لاییییک نکنید توروخدا نکنننننننن دیونم کردین لایک نکن 
شوهرم تو این ۵ سال ۳ بار گریه کرده یبار بخاطر شرایطی ک نمیتونس بیاد خواستگاریم ولی حلش کرد یبار وق ...

عزیزممم

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨