2752
2734

میوه(بیشتر موز و سیب وهویج وسایر میوه ها)،مغزیجات(پسته،بادوم هندی،بادوم درختی،مویز و کشمش،تخمه آفتابگردون),پفیلا،گاهی تخم بلدرچین،یا هر تخم دیگه ای که تو دسترسم باشه،خرما

چون فعلا دندوناش کامل درنیومده بعد اینکه مواد غذایی لای دندوناش گیر میکنه اعصابش خورد میشه

به دندون اصلا نیاز ندارن .تغییر بده وگرنه شرایطت مث من میشه‌ نزدیک دوسالشه فقط میکس میخوره اونم کم و به زور سرنگ چون عادت نداره یه دونه برنج میاد رو زبونش همه رو بالا میاره

حوصله ندارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بچه شما خوش اشتهاس  بچه من با زور مولتی و شربت اشتهاآور و کلی دوا و دکتر به زور فقط صبحانه ...

دقیقا مشکل منو داری .بخدا این‌چیزا ذاتیه و مادری که بچه خوش اشتها داره زندگیش بهشته.دختر من که صبحونه اصلا نمیخوره چون نون نمیخوره هیچ‌ مدل نونی،برنج هم نمیخوره باورت میشه

حوصله ندارم  
2731
باید بچتو از شیر بگیری اسی،پسر منم تا وقتی شیرخشک میخورد غذا خوردنش خوب نبود،الان خداروشکر خوب شده

گرفتم عزیزم الان دوسه روزه نمیخوره اما اصلاااا هیچ.کاش شیرشو میخورد حداقل 

حوصله ندارم  
دقیقا مشکل منو داری .بخدا این‌چیزا ذاتیه و مادری که بچه خوش اشتها داره زندگیش بهشته.دختر من که صبحون ...

اره درکت میکنم شدم پیر سر غذا نخوردن بچنپم آرزو دارم بشینه غذاشو کامل بخوره همش ذاتیه منم بچه بودم مامانم سرغذا خوردنم خیلی زجر کشیده حال‌ام بچم شده عین خودم

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
میوه(بیشتر موز و سیب وهویج وسایر میوه ها)،مغزیجات(پسته،بادوم هندی،بادوم درختی،مویز و کشمش،تخمه آفتاب ...

اینا میان وعدس؟؟؟گلاب به روت تخمه واجیل رو همونجوری تیکه تیکه دفع میکنه

حوصله ندارم  
اره درکت میکنم شدم پیر سر غذا نخوردن بچنپم آرزو دارم بشینه غذاشو کامل بخوره همش ذاتیه منم بچه بودم م ...

متاسفانه همینم میمونن.پسرم الان نه سالشه همینجوری بود و هست.الانم که دخترم

حوصله ندارم  
اینا میان وعدس؟؟؟گلاب به روت تخمه واجیل رو همونجوری تیکه تیکه دفع میکنه

آره میان وعدس،همشو تویه روز نمیدم ها😂کلا چیزایی که به عنوان میان وعده میدمو نوشتم

بعضی وقتا آره پیش اومده که دیدم تیکه های آجیلو😂ولی نه همیشه،بلاخره یه چیزاییش جذب میشه

آره میان وعدس،همشو تویه روز نمیدم ها😂کلا چیزایی که به عنوان میان وعده میدمو نوشتم بعضی وقتا آره پی ...

تعجب کردم گفتم چجوری وقت میرسه که اینهمه چیز بذاری دهن بچه😄

حجم غذاشو‌چقدر میدی مثلا وند قاشق چایخوری؟

حوصله ندارم  
تعجب کردم گفتم چجوری وقت میرسه که اینهمه چیز بذاری دهن بچه😄 حجم غذاشو‌چقدر میدی مثلا وند قاشق چایخ ...

من نمیزارم دهنش که،میریزم تو ظرف میزارم جلوش خودش کارتون میبینه و میخوره

مقدار غذاش همیشه یه اندازه نیست،مثلا ماکارونی رو بیشتر میخوره،سیب زمینی سرخ کرده اگه باشه یه ظرف کامل میخوره خیلی دوست داره،برنجی باشه مثلا ده دوازده قاشق،سوپ وآش مثلا ده قاشق،یا شایدم بیشتر🤔دقیق تو ذهنم نیست

من نمیزارم دهنش که،میریزم تو ظرف میزارم جلوش خودش کارتون میبینه و میخوره مقدار غذاش همیشه یه اندازه ...

من باید با حواس پرتی بذارم دهنش اصلا خودش مایل نیست

حوصله ندارم  
سلام بچه ی من ۱۵ ماهه ست و لاغره دکترش گفت روغن زیتون یا ذرت تو غذاش بریزم ولی میگن این روغنا نبا ...

کی گفته این روغن ها نباید حرارت ببینن ، این اشتباهه ، الان درمان ناباروری پیاز سرخ شده در روغن زیتونه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خب بچه شما خوش اشتهاس  بچه من با زور مولتی و شربت اشتهاآور و کلی دوا و دکتر به زور فقط صبحانه ...

اصلا هم اینطور نیست ، بچه های من صفراوی و بسیار بد غذا بودن و عق میزدن ، اولا در هر کدوم ازین وعده ها چیز خاصی نمیخورن چون من اصلا اصلا اصلا غذا یا چیزی دهنشون نمی‌ذارم و خودتون میدونید وقتی خودشون میخورن چقدر کم نسیبشون میشه چون می‌ریزه و بازی میشه بیشتر ، دوما مرتب بهشون صفرا بر و سکنجبین میدم تا صفراشون کم شه و بتونن غذا بخورن نه اشتها آور و مولتی ویتامین که صفرارو بالاتر میبره۸و تا ابد بچه بد غذا میمونه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706