2737
2734

دوستان من ۸ این ماه باید مریض میشدم و الان ۱۶ روز گذشته و من رازیانه فقط یه لیوان و زعفران و تخم شوید خیلی خوردم اما فایده نداشت و مریض نشدم هنوز چیکار کنم ‍؟

بیبی چک زدم منفی بود هر دو بار و می‌دونم امکان ندارد حامله باشم.

من قبلش از قرص کنتراسمین مصرف میکردم و سر موقع بود الان که ۱ ماهه قطع کردم اینجوری شده . دکترم بهم گفت که تنبلی تخمدان داره هر دوتام . ۱۷ سالمه و متاهلم .

لطفاً اگه چیزی دارویی میدونید که خوبه بهم بگین خیلی ممنون میشم خانمهای عزیز ♡︎

بهترین لحــظاتم فقط با طـُ بودنهـ♡︎

تنبلی تخمدان فقط اصلاح سبک درمانش می‌کنه

اصلاح دائم.

قند مصنوعی رو کم کم حذف کن

ورزش کن

قبل ۱۲ بخواب و قبل ۸ بیدار شو

دلیل تنبلی تخمدان سبک نادرست زندگیه ک باعث بهم ریختن هورمونها میشه‌ ، تغذیه ، خواب نامناسب ، تحرک کم

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
تنبلی تخمدان فقط اصلاح سبک درمانش می‌کنه اصلاح دائم. قند مصنوعی رو کم کم حذف کن ورزش کن قبل ۱۲ ب ...

ممنونم 

اما میدونید برای من جای تعجب داره که من ۱۷ سالمه و مثل دوستام که سالمن و کلی سیگار و قلیون و فست فود و .... میخورن بعد من که وزنم که کمه لاغرم بعد اینکه اهل هیچی نیستم و فست فودم که پول نداریم خداوکیلی نمی‌دونم از چیه 

بهترین لحــظاتم فقط با طـُ بودنهـ♡︎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم  اما میدونید برای من جای تعجب داره که من ۱۷ سالمه و مثل دوستام که سالمن و کلی سیگار و ق ...

معلوم نیست ک سالم باشن عزیزم

علائمش برای همه یکسان نیست

شایدم دیر و زود درگیرشون کنه.

بهرحال الان باید مقاومت بدنتون به انسولین رو درمان کنید ، قند کمتری مصرف کنید.

اینکه باعث چاقی نشده براتون خوبه چون ممکنه افزایش وزن بگیرن افراد مبتلا.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2742