2733
2734
عنوان

خیانت ...

1739 بازدید | 24 پست

20 دقیقه ای از اذان میگذشت سر سفره افطار بودیم که یهو گوشی شوهرم ز خورد گفت این شماره کیه گفتم نمیدونم! یخورده لفتش داد بعد جواب داد حال و احوال و شما بعد طرف زن بود شوهرم گوشی رو داد من گفت ببین چی میگه زنه منم الو کردم قطع کرد.گفتم چی گفته گفت گفته شمارتو تازه ازکسی گرفتم و بیا باهم اشنا بشیم.بعدس هرچی زنگ زدم جواب نداد.سر سفره بدنم شل نشد نتونستم افطار کنم ولی خودمو کنترل کردم و ربلکس نشون دادم.و بعدشم قرار بود ک بریم خونه مادرشوهرم.که با این تماس شوهرم رفت تو فکر و گفت جایی نمیریم حسش نیست.بدشم هیچوقت با یه شماره ناشناس اینجوری نمیگفت کیه قبل از جواب دادن منظورمه.اخه شمارشو خوند گفت این شماره کیه.اکثرا شماره ناشناس سریع جواب میداد الان لفتش داد.صبح ک رفت سر کار دل شوره گرفتم خوابم نمیبره.تل گرام زدم شمارشو نداشت. نمیدونم کی بود. فامیلاش چشم دیدن منو ندارن هر وقت تو جمعشون هوامو زیادی داره دلهره میگیرم که خداااا.سه  سال پیشم این چیزا برام پیش اومده.باردار بودم ِِخیلی هوامو داشت تو جمع که یهوو یه چیزی ازش دیدم ک هزارتا دلیل اورد و تمومش کرد.. سه سال میگذره .اینم بگم این چند روز عجیب بد اخلاق و کم حرف و کم حوصله شده بود.خودمم با توجه به چیزایی که خونده بودم و شنیده بودم و دیده بودم حسم میگفت یه چیزی شده... یه کسی نکنه اومده تو زندگیش.. بهش میگفتم چته میگفت هیچیم نیس فشار مالیه خوب میشم. حقوقشم نداده بودن منم گفتم لابد راست میگه.. اخه یه روز عصر رف بیرون ازشرکتش ز زدن خواب بود شماره رو دید ج نداد.بعد گفت باید برم شرکت.رفت و دو ساعت بعدش اومد چشاش قرمز بود و تو خودش بود.گفتم چیزی شده گفت نه.حس کردم گریه کرده.قبل از اینکه بره دلهره داشتم و فکرایی کردم ک کی بود ج نداد.یکی از خطای شرکت بود ولی..من خیلی تیزم تو این چیزا چند وقتیه دلم یه چیزایی میگه ولی واگذار کردم بخدا و گفتم خدایا خودت اگه چیزی بوده و من نفهمیدم تمومش کن بدون اینکه بفهمم.چون طاقت گره زاری ندارم.. گفتم خدایا عذاب وجدان بده به شوهرم و کاری کن متفر بشه از طرف و اون شخصم همینطور.حالا به نظرتون چجوری رفتار کنم ؟ ظهر که اومد به روی خودم بیارم یا نه؟ گوشیشم همیشه تو خونه افتاده و رمزی چیزی نداره ولی یه مدتیه خیلی رو منشیای شرکتشون شک کردم.4-5 نفرن تا حالا از دور دیدمشون دوباری.ولی حس میکنم یکی از اونا باید باشن یا شایدم یکی از فامیلا شوهرم میخواد زندگیمو خراب کنه... نمیدونممم 

شايدم اينا همش تبعات خوندن تاپيكاي نيني سايته!

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

این خودخوری کردن و فکر و خیال ممکنه خیلی بیشتر از حل مساله اذیتت کنه . با شوهرت روراست باش و صادقانه بگو چی فکر می کنی . اینکه بخواهی سیاست داشته باشی و مثل کاراگاهها با سرنخ جلو بری تا کشف کنی ... فکر کن ببین تهش چیه؟!

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزيزم اينجا دوستان شوهرشونو با يكي ميبينن ميگن شايد خواهرش باشه

شما هنوز هيچي نشده اينقد خودتو اذيت ميكني؟

شايد واقعا كسي نباشه

شايد واقعا مزاحم بوده و الا شوهرت چرا گوشيو داده به تو اخه؟

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

يك كم قصاص قبل از جنايته 😅

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

عین همین اتفاق دوماه پیش برا خودم افتاد.یه خطایرانسل شوهرم داشته قبلا جدیدا رفته بود وصلش کرده بود..رو گوشی بود یه مدت بی استفاده تو خونه افتاده بود.یه روز یکی زنگ زد گوشی رو ب داشتم مرد بود.لهجش به شهرمون نمیخورد بعد گفت شمارتو شانسی گرفتم بیا باهم اشنا شیم.منم قطع کردم.20بار ز زد ج ندادم.تا شب که شوهرم خونه بود باز ز زد گفتمش قضیه اینه و گوشی رو دادمش ج داد طرف قطع کرد.بعد ز زد بهش و طرف ج داده بود پر رو پرو... شوهرم دیگه پیشو نگرفت ازم درحالیکه روزای بعدشم 10 باری حداقل ز میزد ج نمیدادم تا اینکه گوشی رو بعد چند روز عصبیشدم خاموشش کردم. اخه طرف گفته شمارتو از کسی گرفتم نگفته اشتباه گرفتم که. قصدی داشته از زنگ زدن. بالاخره ناشناس نبوده از یه جایی شماره رو اورده.اون خط ایرانسله واقعا رنده و امکان شانسی گرفتنش بود مطمعنا.ولی این خط انچنان رند نیست.بدشم کدوم زنی حالا اینکارا بکنه و شماره شانسی بگیره.این از یه جایی ابمیخوره..میگم نکنه خدایی نکرده همون زنییکه سه سال پیش باشه! اخه خطشو عوض کرد شوهرم ولی... شنیده بودم وضع مالیش خوبه این زنه همون موقعها توسطدوست شوهرم.و الانم ک دست و بالش کمی بسته شده شاید برگشته با طرف خدایی نکرده 

... هستن زنایی که پول خرج کنن! شوهرم پولش کفاف نمیده بخواد خرج کنه برا کسی.. 

به نظر من چون زندگیته از یک روانشناس روانشناس کمک بگیر شاید لازم باشه که این دوگانگی رفتار همسرت درمان بشه یا اینکه واقعا چیزی باشه و این قضیه تا بیخ پیدا نکرده از بیخ و بن چیده بشه البته انشاءالله که فقط یک حس زنانه باشه.... 

همیشه وقتی یک مردی خیانت میکنه اولین کسی که حس میکنه فقط زنشه و اولین کسی که سعی میکنه خودشو قانع کنه که شاید این یک توهمه هم زنشه و البته که از شما فقط یک حس هست و بس ولی حتما با یک روانشناس صحبت کن که راهنماییت کنه تا دیر نشده 

با آرزوی مستدام زندگیت

یه ماه یا شادم بیشتره و شیوه ی رابطمونو عوض کرده ببخشیدا اینا رو میگم. حس رابطش کم شده.شیوش همون شیوه ی سه سال پیش شده.بچه هاهرچی بیشتر فکر میکنم سرنخای اینجوری بیشتر میاد دستم.من خیلی تیزم تو این چیزا..رفتاراش که عوض میشه سریع شک میکنم.. ولی باورم نمیشد گفتم لابد فکر مالیه خسته ی کارشه.چون دلایل خودش همینا بود وقتی میپرسیدم. گوشیش که تو خونه افتاده باعث شد که تو شکم تردید کنم که نه خیال بافی میکنم وواقعا خسته ی کاره... ولی 

....

2706