2752
2734
عنوان

خانم های تبریزی کمک کنید لطفا

1242 بازدید | 10 پست
سلام. لطفا اسم وآدرس دکتر خوب تو تبریز برای آی یو آی اهدا میخوام لطفا اگه سراغ دارید دریغ نکنید. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانما .خودم اهل استانهای مرکزی کشور هستم از تو سایت یک دکتر تبریزی (طب سنتی) آشنا شدم و در حال درمان هستیم البته شوهرم مشکل دارند .دکتر فریاد پور محمد 09365504122 تا هفته آینده بادادن آز مشخص میشه که خوب شدن یا نه ؟ایشون بیماران زیادی رو مداوا کردند میتونید به سایتش مراجعه کنید نام و آدرس یسری از بیماراش هم هست..................واسم دعا کنید.
سلام اوا جون می تونی بری ساختمان پردیس تو خیابان پاستور که کلینینک دکتر فرزدی وقاسم زاده اونجا هست هم ای یوای انجام میدن هم ای وی اف کلا کلینینک ناباروری هستش
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
لیلا جون سلام . ممنون از پیامت. من از آذربایجان غربی می خوام برم پیش اون دکتری که معرفی کردین واسه همین هم باید از قبل وقت بگیرم . ممنون میشم اگه شماره تلفن دکتر رو هم واسم بدی .
سلام.خوبین؟منم از تبریزم دوستان...من بارداری خارج از رحمی داشتم...راستیتش اسم کلینیکهارو الان دارم میشنوم..اگر خوب باشن که خیلی خوب میشه.من دکترم لیدا حیدری بوده...ولی ازش به هیچ وجه راضی نیستم.....منو عمل لاپرا کرد ولی بعدش بلافاصله یه کیست گنده تخمدان چپم زده....الانم نیست آواره ی این دکتر اون دکتر شدم....شما یه دکتر خوب برا کیست و این جور چیزا تو تبریز میشناسین؟