2733
2739
عنوان

بارداری ممکنه؟

492 بازدید | 46 پست

سلام من روزای پرخطر سیکلم با نامزدم رابطه از روی لباس داشتم بدون انزال همسرم.۵ روز مونده به پریودیم خون ریزی داشتم خیلییی کم بصورت لکه بینی اونم ۲ روزی طول کشید الان ۴ روز از تاریخ پریودیم گذشته و پریود نشدم امکان بارداری هست؟زعفرون و زردچوبم خوردم ولی هنوزم پریود نشدم.توروخدا بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره از طریق گرده افشانی باردار شدی. 

خداوکیلی بی سوادید؟! داریم تو عصر ارتباطات و تکنولوژی و اطلاعات زندگی میکنیم بعد همچین سوالایی می پرسید😑🙄

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اره از طریق گرده افشانی باردار شدی.  خداوکیلی بی سوادید؟! داریم تو عصر ارتباطات و تکنولوژی و ا ...

دارم دیونه میشم بخدا.همه کاری کردم ولی هیچی که هیچی.اون لکه هایی که داشتم نگرانم کرده.درست میگید ولی خب این فکرو خیال و استرس ....😑😑

2738

بدون انزال باردار شی؟؟؟؟؟؟

اسپرم از طریق وایرلس و بلوتوث وارد تخمدانتون شدن ینی؟؟؟؟؟

از روی لباس آلتی به لباسی دیگر مالیده شده در ایران

و زنی در اسپانیا باردار شده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چقدرررررر بی ربطید شماها😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ینی انگار من تو خونه شرت خودم و شوهرمو میمالم بهم

آنجلینا از دیکاپریو باردار شه

انقدر بی ربط😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
دارم دیونه میشم بخدا.همه کاری کردم ولی هیچی که هیچی.اون لگه هایی که داشتم نگرانم کرده

لکه ها واسع پری

عقب افتادنم واسه استرس

ریلکس باش

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
بدون انزال باردار شی؟؟؟؟؟؟ اسپرم از طریق وایرلس و بلوتوث وارد تخمدانتون شدن ینی؟؟؟؟؟ از روی لباس آ ...

😂😂😂 خدانکشتت.

بخدا اون لکه ها و تاخیر و تلاصای بی فایدم که پریود نمیشم نکرانم کرده هرچند بی ربط🥲

بدون انزال باردار شی؟؟؟؟؟؟ اسپرم از طریق وایرلس و بلوتوث وارد تخمدانتون شدن ینی؟؟؟؟؟ از روی لباس آ ...

اخه میدونی خیلیا میان میگن

مثلا کاندوم آره شده

با پیشاب آره شده

از مقعد آره شده 

از ناففففف

اصلا ببینننن وای 

یکی بود نوشته بود از مقعد با کاندوم با پیشاب شدم😐 اصلا امکان ندارههه 

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
2706