2733
2734

قبلا حدود یک ماه قرص فت فست خوردم قبل از اینکه بدنم چاق شه صورتم خیلی ضایع پف کرد مثل بادکنک؛الان میخوام گین اپ سفارش بدم اینم ینی اونطوری میشه؟

اونوقت خیلی ضایعس ک قرص میخورم🥲

کلیه هاتو ب قیمت زیبایی خرای نکن! 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو رو خدا این ظلم به بدنت نکن منم خیلی لاغرم   . 6 ماه گین آپ خوردم 6 کیلو چاق شدم اونم چاقیش مث پوف بود یهو کل بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد دوماه ول کردم کل وزنم برگشت الان 8ماه ول کردم ولی صورتم هنوز افتضاح جوش میزنه پول دکتر و اینام ندارم تو رو خدا گین نخور هورمونی میزنه هورمونات داغون میکنه  من الان بدنم پر ترک پوستی صورتم  افتاده و لاغر شده و  شدیدا تا یه مدت پریود میشدم 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

اعتراض_داریم‍#

🔺🔺🔺🔺دوستان یک دست صدا نداره🔺🔺🔺🔺

🚫🚫لطفا همتون تاپیک بزنید  و بگید سایت درست کنن 🚫🚫

⛔⛔دارم تعلیق میشم سر گفتن کلمه حق⛔⛔

🚫🚫توجه توجه🚫🚫

⛔⛔ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی ✅کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

⁉️🔴- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

🔴۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

🔴۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

🔴🔴اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن🔺🔺

🔴🔴لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .🔺🔺

🔴🔴این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن🔺🔺

⛔🚫⛔🚫ما اینجا زندگی شخصیمون میذاریم نباید یه گزینه برا حذف عکسهای شخصی و داستان زندگیمون باشه تا شناسایی نشیم ⛔🚫⛔🚫

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

اشنای ما گین اپ خورد چاق شد اما شونه هاش کلی جوش زد فکنم کبدش ب مشکل خوزده بود نکن دختر

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
تو رو خدا این ظلم به بدنت نکن منم خیلی لاغرم   . 6 ماه گین آپ خوردم 6 کیلو چاق شدم اونم چا ...

وای عزیزم چقد زیاااااد استفاده کردی!!!

من از اورجینال بودنش مطمعنم فروشنده ام گف بیشتر از ۲ تا قوطی نمیفروشم بهت یکیشو یک ماه هر روز باید بخوری قوطی بعدی رو کم کم تا جایی ک سره سه ماه قطع کنی

گف بیشتر از این بخوری عوارض شدید برات میاره…

اشنای ما گین اپ خورد چاق شد اما شونه هاش کلی جوش زد فکنم کبدش ب مشکل خوزده بود نکن دختر

صورتش خیلی پف کرد یا با بدنش متعادل بود؟

اگه از قبل مشکل کبد داشته باشی تشدید میکنه و جوش میزنی🥲

صورتش خیلی پف کرد یا با بدنش متعادل بود؟ اگه از قبل مشکل کبد داشته باشی تشدید میکنه و جوش میزنی🥲

نمیدونم.دوست دامادمون هستش.دامادمون گف قشنگ وزن اضافه کرده احتمالا صورتش ام تغییر کرده

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
نمیدونم.دوست دامادمون هستش.دامادمون گف قشنگ وزن اضافه کرده احتمالا صورتش ام تغییر کرده

من همینجوریش صورتم پره بدنم لاغر

ورن که بخوام بگیرم اول صورتم چاق میشه واسه همین میترسم سرم گنده تر از بدنم دیده شه

ولی دیگه چاره ی دیگه ای جز قرص خوردن برام نمونده😭

من همینجوریش صورتم پره بدنم لاغر ورن که بخوام بگیرم اول صورتم چاق میشه واسه همین میترسم سرم گنده تر ...

نخور.من این رااهو رفتم بررگشتم.هممشون عوارص دارن

نخور.من این رااهو رفتم بررگشتم.هممشون عوارص دارن

اخه اصلاااا چاق نمیشم لباس تو تنم زار میزنه هرچی ک فکرشو کنی امتحان کردم

قرص گین اپ خوردی؟یا قرصای دیگه؟

اخه اصلاااا چاق نمیشم لباس تو تنم زار میزنه هرچی ک فکرشو کنی امتحان کردم قرص گین اپ خوردی؟یا قرصای ...

منم هر کار کردم چاق نشدم

قرصایی ک دکترا تجویز میکنن برای چاقی خوردم

شربت اشتها خوردم

قرص بنفشه خوردم ک ب شدت آکنه زد پوستم اون زمان

پودر گین اپ خوردم

شیر خشک خوردم

پودر جوانه گندم خوردم

خخخخ ولی هیچی ارزش سلامتی نداره

من رفتم باشگاه اعتماد ب نفسم رو به دست اوردم چون همهههه وقتی منو میدیدن دلشون اب میزفت ک مثل من بشن😁

2706