2733
2739

سلام من 8 سال پیش کم خونی شدید داشتم که فقط تحت نظر دکتر درمان شد البته الانم تحت درمانم اما نه بشدت اون موقع.

بهترین روش هم اینه که تحت نظر پزشک باشید وگرنه از این و اون بپرسید ممکنه خدای ناکرده اتفاق بدی واستون بیفته و دوز داروی طرف مقابل به شما نسازه.

موفق باشید

در برابر تمام اعمالم،گفتارم و کردارم در محضر یگانه هستی باید پاسخگو باشم.پس به گونه ای باید عمل کنم که  سرفراز باشم.دنیا فانی شدنی ست.

سلام. من داشتم شیره انگور اصل میریختم تو شیر محلی و هر شب یه لیوان بزرگ میخوردم. صبحانمم اکثرا عدسی بود. مویز هم همیشه با گردو قاطی میکردم و به عنوان میان وعده میخوردم. به جای فست فود و این چیزام میرفتم جیگر میخوردم. خوراک لوبیام زیاد میخوردم. قرصم فیفول مصرف میکردم. شکر خدا تو سه ماه برطرف شد

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هموگلوبینتون چنده ؟ تالاسمی مینور هستین یا فقر آهن دارین ؟

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2728

من کم خونی شدید داشتم.البته بچه که بودم.دکترم گفته بود صبحا ساعت10یه دونه کشک خوب بخورم.هر روز صبح.قرص آهنم میخورم.سریع خوب شدم و دیگه کم خون نشدم.دکتر میگفت تاثیر کشک از قرص بیشتره.البته کشک خوب نه الکی

2740

منم فقر آهن دارم‌ و درمان هم نشده بعد یه مدت کم‌خون میشم 

فیفول میخورم _شیره توت و‌انگور و خرما 

و آب عدس 

عدس و‌ابپز میکنم و یه لیوان از آبش رو میخورم که معجزه میکنه 

و روزی ۱۴ تا بادوم رو مث آدامس بجوی!

سلام من 8 سال پیش کم خونی شدید داشتم که فقط تحت نظر دکتر درمان شد البته الانم تحت درمانم اما نه بشدت ...

اخه من دکتر متخصص خون رفتم قرص اهن خیلی قوی بهم داد ولی اونچنان اثر نکرد

حس میکنم قرصا خیلی فایده ندارن

اخه من دکتر متخصص خون رفتم قرص اهن خیلی قوی بهم داد ولی اونچنان اثر نکرد حس میکنم قرصا خیلی فایده ن ...

ببین باید از طریق سرم اهنو وارد خونت کنه قرص بدردت نمیخوره اینو دکترم گفت من خودم از امپول و این چیزا میترسم ولی گفت اگه بخوای باید سه سال قرص بخوری دیگه مجبور شدم قبول کنم