2733
2734

چه قلمی داری تو دختر😍😍😍😍😍😍

حال دلت بهتره؟ 

نوشته ات رو خوندم یاد یه شعر از شاملو افتادم (صد البته که اونجا به منظور دیگری میگه، سکوتی پر از کلام بین دو نفر) ولی خوب یادش افتادم دیگه، گفتم برات بنویسم

گاه به سخن گفتن از دردها نیازی نیست.....

چه قلمی داری تو دختر😍😍😍😍😍😍 حال دلت بهتره؟  نوشته ات رو خوندم یاد یه شعر از شاملو افتادم ...

سلاااااممممم عزیییزمممم

نمیدونی با این پیام، چقدر خوشحالم کردیییی

مرسییی ازت

آره خدارو شکر، بهترم این روزا

اما دیگه از تاپیک گذاشتن فاصله گرفتم….😕

هیچ کس منو نفهمید…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلاااااممممم عزیییزمممم نمیدونی با این پیام، چقدر خوشحالم کردیییی مرسییی ازت آره خدارو شکر، بهترم ...

حق داری عزیزم. قد سقف این سایت برای تو زیادی کوتاهه. تاپیک نزنی میفهممت چون اهالی اینجا ابدا درکت نکردن و نمیکنن ولی نوشتن رو ادامه بده لطفا. من که کیییییف میکردم با خوندن تاپیک‌هات

به جای خدافظی باهات، برات یه آینده روشن آرزو میکنم و یه عشق پرشور، صد البته به آدم حسابی.....مثل خودت....

شاد و پاینده باشی عزیزم