2733
2734
اما درستش اینکه شما ۱۰۰ تا صلوات را بفرستی و بخوای حاجتت برآورده بشه البته اگر ب صلاحت باشه 

همه چی می‌فرستم..همزمان ک نذر میکنم بعدش انجام بدم قبلش خیلی چی میفرستم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرینی میبرم برای شهدای گمنام یه بنده خدایی هم شوهرش مریضه تو خونس قصدم بود حاجت روا شدم یه مبلغ زی ...

انشلا

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731
لطفا هفته دیگه منو تگ کن

چشم عزیزم 

شاید ب صلاحت نیست عزیزم ما،از آینده خبر نداریم

انقد خدارو التماس میکنم خدا ک‌میتونه صلاحش کنه

من که خودت شاهد بودی چقد دوسش داشتمو ازش گذشتم:)از خدا میخوام هر چی دعا کردم برای داشتنش،بنویسه برای تو و عشقتو کنارت بیاره.

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

انقدر نذر کردم...

چهارشنبه میرم سونوی قلب...دعا کنین مشکلی نباشه...دوبار سقط داشتم تو همین هفته ها...اگه همه چی خوب باشه توسونو، نذر میکنم ۱۱۰ بار سوره کوثر بخونم برای سلامتی امام زمان 💚

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭

منم صدتا حمد

ب نیت قبولي آزمون یکشنبه 😍❤️

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ
2706