2733
2734
اره اون حق تمکین داره ولی در صورتی حق بهش می‌رسه که اون بخاد با نو زندگی بکنه و تو نخای اونموقع حق ت ...

برادرش مشاوره اما همش منو مقصر میکنه میگه ما باور داریم از دیگران برتریم 😐میگ ما اشتباه نداریم تو کارمون 

شوهرمم مشاور نمیاد 

از همه جا ترکیده مظلوم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرش مشاوره اما همش منو مقصر میکنه میگه ما باور داریم از دیگران برتریم 😐میگ ما اشتباه نداریم تو ک ...

اون چون داداش خودشه اینو میگه بهش توجه نکن 

با سیاست میتونی راضیش کنی عزیزم 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
والا توعقدشهرمادیدم طلاق گرفتن مهریه هم دارن میگیرن محکوم چی هستی بدمتوجه شدی 

وکیل گفت مهرتو بزار اجرا اونم چون خسیس توافقی جداشو 

اونا حتما باکره هستن 

از همه جا ترکیده مظلوم   
اون چون داداش خودشه اینو میگه بهش توجه نکن  با سیاست میتونی راضیش کنی عزیزم

اخه سنش زیاد کم نیس با محبت بیارمش سمت خودم من خیلی باهاش خوبم اما اون اذیتم میکنه 

من ادم وابسته ای هستم انقد بهش محبت و توجه میکنم اون اینطور نیست اولویتش مادرو خواهرو خواهرزادشه و برادراش

از همه جا ترکیده مظلوم   
اخه سنش زیاد کم نیس با محبت بیارمش سمت خودم من خیلی باهاش خوبم اما اون اذیتم میکنه  من ادم واب ...

چقد بدم میا از همچین مردایی هعی خدا بخدا نمیدونم چی بگم نر خریه با هیچی درست بشو نیس یه مدت قهر کنی درست نمیشه؟

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
چقد بدم میا از همچین مردایی هعی خدا بخدا نمیدونم چی بگم نر خریه با هیچی درست بشو نیس یه مدت قهر کنی ...

چندبار قهر کردم انگار ن انگار ککشم نگزید .انقد چیزی نگفت خودم طاقتم نگرفت و بهش پیام دادم 

وقتی اشتی کردیم گفتم چرا نیومدی پیام بدی یا زنگ گفت دلم تنگ شد برات اما صبرمنو محک نزن یه سالم طول بکشه باز پیام نمیدم ک اشتی کنیم 

اما وقتی پیششم خودش میاد منت کشی پشت گوشی تا حالا نیومده

از همه جا ترکیده مظلوم   
چندبار قهر کردم انگار ن انگار ککشم نگزید .انقد چیزی نگفت خودم طاقتم نگرفت و بهش پیام دادم  وقت ...

بخدا نمیدونم دیگ چی بگم

اسی جان ببخشید که بدون اجازه گفتم..

برام دعا میکنید فردا اون چیزی که مدنظرمه برام اتفاق بیفته من ایمان دارم با دعا های شما خدا حاجتمو میده

حتی اگه شده ی صلوات کوچیک بفرستین و دعام کنید منم دعاتون میکنم

اسی جان ببخشید که بدون اجازه گفتم.. برام دعا میکنید فردا اون چیزی که مدنظرمه برام اتفاق بیفته من ...

انشاالله عزیزدلم حاجت روا میشید 💖💞❤التماس دعا

لطفا گلم تاپیکامو گزارش بزن 

از همه جا ترکیده مظلوم   
2706