2752
2734

نه ولی طحال داریم

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر گوارش نه ولی چند سال مشکلات گوارشی داشتم بپرس شاید دونستم 

از کولیت چیزی میدونی؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
دکتر گوارش نه ولی چند سال مشکلات گوارشی داشتم بپرس شاید دونستم 

سنگینی سر معده انگار کلی غذا مونده 

ولی خب دستشویی هم میرم راحت و انگار هضم میشه 

یکم حالت ترش کردگی

حالت تهوع 

دیشب هم استفراغ قهوه ای رنگ داشتم😬

آروغ هم جدیدا زیاد میزنم 

سنگینی سر معده انگار کلی غذا مونده  ولی خب دستشویی هم میرم راحت و انگار هضم میشه  یکم حا ...

آروغ و حالت تهوع از سردی معده است چند وقته اینجوری هستی و مزاجت چیه؟! لطفا بگو غذاهایی که می خوری بیشتر به سمت کدوم مزاجه سرد یا گرم

آروغ و حالت تهوع از سردی معده است چند وقته اینجوری هستی و مزاجت چیه؟! لطفا بگو غذاهایی که می خوری بی ...

تقریبا سه چهار روزه اینجوریم 

مزاج نمی‌دونم دقیقا چجوری باید بگم ولی فک کنم سرد هستش یا دوتاشم هست 

پریودم خیلی عجیب بود و لکه قهوه ای داشتم 

لگن درد و تخمدان هام هم درد میکرد

واقعا نمی‌دونم به هم مرتبطن یا نه ولی میترسم حامله باشممم

و اینکه همش بی حالم تا یکم سر پا وایمیستم دوست دارم زود بخوابم خسته میشم زود کمرم درد میگیره بی حالم دیگهکلا. پا میشم سرم گیحمیره یکم و چشام سیاهی می‌ره  

احساس ضعف معده دارم همش با اینکه غذا هم خوردم 

عفونت هم دارم نمی‌دونم ربط داره یا نه 

واینکهههه ۱۸ سالمه 

تقریبا سه چهار روزه اینجوریم  مزاج نمی‌دونم دقیقا چجوری باید بگم ولی فک کنم سرد هستش یا دوتاشم ...

ببین چون مشکلات دیگه ام داری من نمی تونم بهت کمک کنم یه متخصص داخلی برو سه، چهار روزم هست این مشکلات و داری برو یه چکاب شو بعضی از علائم به بارداری می خوره ولی خوب باید چکاب شی چون ضعفم داری اگه فقط مشکلات معده بود میشه گفت از سردی بود ولی خوب الآن تخصصی تر شد