2733
2739

حس خوبی نسبت به شغلم ندارم اینکه هرروز باید برم سرکار بهم استرس میده خوشبحال اونایی که کارشون دولتی نیست هر وقت دلشون بخواد میرن با ذوق و شوق هم میرن نه مثل کارمندها با اجبار..من که اینجوریم آیل کسی هست مثل من باشه ؟!چکار کنم این حس از بین بره

چند سالته شغلت چیه

۲۷سالمه کارمندم خیلی برا استخدام رسمی شدن زحمت کشیدم وگرنه ولش میکردم حیف محیط کاریم استرس زا هست دایم استرس دارم دست خودمم نیست آدم حساسیم خدا نکنه یه اشتباه بکنم اعصابم و روانم داغون میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۷سالمه کارمندم خیلی برا استخدام رسمی شدن زحمت کشیدم وگرنه ولش میکردم حیف محیط کاریم استرس زا هست دا ...

عزیزم ایران زندگی میکنیم خداروشکر استخدام شدی مدیریت کن استرست رو سعی کن با یه روانشناس درمیون بزاری

2731
ناشکری نکن  شغل دولتی تو آرزوی منه  اینقدر واسه استخدامیا میخونم ولی نمیشه  اگه جا ...

میدونم خودمم یه زمان خیلی دوست داشتم الان خسته و بی حوصلم

2738
عزیزم ایران زندگی میکنیم خداروشکر استخدام شدی مدیریت کن استرست رو سعی کن با یه روانشناس درمیون بزاری

اره هرروز یه استرس و دغدغه خدا به همون صبر بده