2733
2739
عنوان

یبوست نوزاد کمککککک

156 بازدید | 14 پست

سلام خانما نینیم 6 ماهشه شیر مادر و حریره بادوم و لعاب برنج میخوره 3 روزه یبوست گرفته خیلی زور میزنه چی کار کنم؟ 

انسان دلش میخواهد بیش از آنکه دوستش داشته باشند درکش کنند. جورج اورول

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فردا این کارو میکنم ضرر نداره؟ 

ن اتفاقا کره تو غذاهاش بریر وزنش زیاد میکنه 

اهـل پـنـهـان کـاری نـیـسـتـــم ..! اعـتـراف مـی کـنـــم : .. زمــــانـــی دل یـکـی را ســوزانــده ام !! حــالا .. یـــکـــــی.. یـــــکــــــی .. یـــــــــکــــــی .. دلـــم را مــی ســوزانـنـد !!
شکمش رو باروغن زیتون ماساژ بده....برای پسر من جواب میداد البته تو ماههای پایین تر استفاده کردم...

این کارو کردم فایده نداشت

انسان دلش میخواهد بیش از آنکه دوستش داشته باشند درکش کنند. جورج اورول

2738

عزیزم روغن زیتون توسوپش بریز.دختر منم یبوست داشت.دکترش شربت سناگل داد گفت صبح وشب بهش بده.فقط یه بارکه بهش دادم راحت شکمش کارکرد

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
وزنش که در خوبه اضافه هم داره    

چن کیلویه؟دخترم هفت ماهشه 7800

اهـل پـنـهـان کـاری نـیـسـتـــم ..! اعـتـراف مـی کـنـــم : .. زمــــانـــی دل یـکـی را ســوزانــده ام !! حــالا .. یـــکـــــی.. یـــــکــــــی .. یـــــــــکــــــی .. دلـــم را مــی ســوزانـنـد !!
[QUOTE=42985648]چن کیلویه؟دخترم هفت ماهشه 7800[/QUOTجدیدا   نبردم قد و وزن ولی پایان 5 ماه ...

ماشاالله پس وزنش خوب بوده 

من بدنیا اومد 2700بودد

نسبت ب تولدش خوبه

2706