2733
2734
عنوان

برادرهمسرم به..

615 بازدید | 28 پست

به بچم گفته برو خونتون اگه بیای خونمون سیخ داغ میزارم رو دستت😠 دارم میسوزمممم بخدااااا قسم چون بچه اون همیشههه خونه من بود بعد بچه منو به هر بهونه ای بیرون میکردن چند روز پیش خواست بره خونشون سر پله ها گفتم نرو مامان الان بیرونت میکنن فک کنم شنیدن چون از اون روز به بعد بچش نمیاد خونمون بچه من وقتی میرفت بیرونش نمیکردن منم حقیقتا چون خیلی همیشه بچش میومد گفتم بزار بره تا بفهمن چه حسیه دیدم امشب گفت میخوام برم پایین عموش اینجوری گفته بهش بچه هم اومد بالا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بد هست خیلی ... منم خیلی حرص میخورم سر بچه ها با اینکه بچه ندارم ولی دلم برا کوچولو بودنشون میسوزه ک چقدر معصوم هستن بعد یه خرس گنده. بخواد بهش چیزی بگه .. والا منم سوختم دلم میخواد برادر شوهرت بزنم😭

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2731
به نظرم بچه ات رو چهار تا کلاس مفید مثل زبان نقاشی موسیقی و باشگاه اسم بنویس نزار بره خونه کسی  ...

بیش از اندازه بچه اونا میومد حقیقتااا از وقتی فهمیدم از عمد راش نمبدادن دوس داشتم یه کم حس منو درک کنن ۲ ،۳ روزی چیزی نگفتن در صورتی که من ماه هاااااا این شرایط رو داشتم

ب نظر شورش درومده خسته شدن  حیاط اگه دارین برن تو حیاط خب

بخونن قشنگ بعد بگو شورش دراومده🙂من بیش از اندازههههه بچشون رو تحمل کردم و فک میکردم بچم خودش دوس نداره بره که همش اون میاد بعد فهمیدم بیرونش میکردن هر سریی و همراه بچه اونا میومد بالا

2738

ببین من خانواده خودم حوصله ندارن زیاد بزم خیلی کم میرم اکثرا من دعوتشون میکنم

باز مادر خودم تا به بچه میرسه غر میزنه تصمیم دارم 

حوصله ندارن بنابراین ببرمش پارک بهتذه

من دو کوچه فاصلمه خیلی کم‌مژرم وقتی هم برم نیم ساعت میشینم فقط...

بیش از اندازه بچه اونا میومد حقیقتااا از وقتی فهمیدم از عمد راش نمبدادن دوس داشتم یه کم حس منو درک ک ...

در کل ب نظرم اینجور رفت و امدا خیلی بده

ی درصد احتمال بده بچه اونا تو خونه شما خودش بیفته زمین و اتفاقی واسش بیفته میچسبن به یقه شما ک تقصیر شماست نمونش رو دیدم که میگم

برا همینه کلا اوقات فراغت بچت رو با چیزای مفید پر کن واگه قصد بازی دارن ببرشون پارکی جایی 

ببین من خانواده خودم حوصله ندارن زیاد بزم خیلی کم میرم اکثرا من دعوتشون میکنم باز مادر خودم تا به ب ...

دردم اینه که چراا بچه اونا اینقدررر خونه من بود و من تحمل میکردم اما الان اینجوری میگن 

در کل ب نظرم اینجور رفت و امدا خیلی بده ی درصد احتمال بده بچه اونا تو خونه شما خودش بیفته زمین و ات ...

هر چقدرر هم که اوقاتش رو پر میکنم بازمم وقتی تنها میشن یا اون میومد یا این میرفت بیشتررر اون میومد بالا

در کل خیلی مزخرفه بچه هاتونو نفرستید پیش بقیه بخدا مردم حوصله بچتونو ندارن و با همه اخلاق و رفتارش نمی‌سازن اصلا تربیتش اینطوری دو بعدی میشه 

بابا بچه هاتونو بفرستید دو تا کلاس مفید مغزشون تو بچگی فعال بشه