2733
2734

سلام دوستان. میدونم این سایت جای خوبی برای بازگو کردن این حرفا نیست
بنده 21 سالمه و پشت کنکوری هستم. تا یه حدی آدم میتونه جلوی تنهایی ها و نیاز هاش بگیره اما تا کی؟
من خیلی احساس تنهایی میکنم و همیشه امیدوار بودم حداقل خانواده هوام داشته باشه اما بنظرم اگر اونی که میخوام بتونم پیدا کنم و تمام عمر و تلاشم برای رسیدن به اون و خوشبختیش باشه برام خیلی بهتره
لطفا اگر کسی مایل به آشنایی هست پیام بده. اولا اینکه قسم میخورم هرگز قصد سوءاستفاده و ... ندارم. فقط نمیخوام از نظر اسلام دچار گناه بشم.
از نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما هم ممنونم

Alone_man2003@ تلگرام

🚫توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

دوستان خواهش میکنم بیاین باهم یکی باشیم تاپیک نزنیم‌دیگه تا سایت خلوت و کم‌ بازدید بشه اگرم کسی تاپیک زد بهش اطلاع بدیم بیاین باهم یکی باشیم تا بهمون اهمیت بدن این سایت از وجود ما پر بازدید ترین سایت شده و شده منبع درآمد خیلیا ک خودتون میدونین ما نباشیم اونام نیستن هر ی تاپیک ما برابر با حقوق بیشتر اونا پس اگه ما باهم اعتراض کنیم و اعتصاب کنیم بهمون رسیدگی میشه👍🏻👍🏻👍🏻 هرکسی موافقت داره از امروز تاپیک نزنیم لایک کنه هرکسیم زد بهش اطلاع بدین ماهم ی حق و حقوقی داریم باید اجازه پاک کردم پیام هام و تاپیک و هام و نظرامون داشته باشیم ولی بهمون اهمیت نمیدن تا سایت خودشون پر بازدید تر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما آیدیتو گذاشتی در معرض نمایش اگه الان دوتا دختر همزمان بهت پیام بدم لابد میخوای هر دوتا رو بداری....

این راهش نیس عزیزم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2731
🚫توجه توجه🚫 ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث م ...

قابل توجه شما

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
دوستان خواهش میکنم بیاین باهم یکی باشیم تاپیک نزنیم‌دیگه تا سایت خلوت و کم‌ بازدید بشه اگرم کسی تاپی ...

قابل توجه شما

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
شما آیدیتو گذاشتی در معرض نمایش اگه الان دوتا دختر همزمان بهت پیام بدم لابد میخوای هر دوتا رو بداری. ...

نه بخدا. من این سایت که سهله همه سایت ها هم آیدیمو بزارم بازم کسی نمیاد. حس میکنم خدا نمیخواد کلا فعلا درگیر چنین چیزایی بشم

نه بخدا. من این سایت که سهله همه سایت ها هم آیدیمو بزارم بازم کسی نمیاد. حس میکنم خدا نمیخواد کلا فع ...

خب طبیعی کسی که ب راحتی ایدیشو در معرض دید میذاره دختری بهش اعتماد نمیکنه حتی اگه اون پسر واقعا پسر خوبی باشه

بعدم عزیزم شما فعلا سنی نداری به موقعش اینقدر این روابط رو تجربه میکنی ک خودت خسته بشی دیر نمیشه 

الان تمرکزتو بذار رو درست رو کارت رو اهدافت 

کسی کع ماله تو باشه اونور دنیا هم که باشه ب موقع سرراهت قرار میگیره

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
خب طبیعی کسی که ب راحتی ایدیشو در معرض دید میذاره دختری بهش اعتماد نمیکنه حتی اگه اون پسر واقعا پسر ...

حق با شماست کاملا. اما پسرا بهتر میفهمن چی میگم. والا تا یه جای تقوای الهی و صبر جواب میده. بعدش یا باید با راه قانونی ازدواج کنی یا با هر راهی که شده خودت درگیر گناه کنی. خدا شاهده من تا الان هیچ دوست دختری نداشتم و هدفم فقط و فقط درسم بوده. این اواخر از بد بیاری و بد شانسی من خانوادم دچار مشکل شدن و منم کلا درس رو گذاشتم کنار و رفتم سرکار. الان باز میخوام بخونم. سربازیمم مونده

هعییییی. خدایا خودت کمکم کن

حق با شماست کاملا. اما پسرا بهتر میفهمن چی میگم. والا تا یه جای تقوای الهی و صبر جواب میده. بعدش یا ...

اولا درست بخون ودر کنارش کارهم بکن ویه حرفه ای یاد بگیر الان سنت ازدواجت نیس ولی اگه میخوای ازدواج کنی 

ب خانوادت بگو یه دختری رو برات در نظر بگیرن ک اونم شرایطش مثل خودت باشه یعنی سنش کم باشع ودرس بخونه کم کم باهاش آشنا شی نامزد کنی جفتتون درستون ادامه بدین ایشاا هروقتم شرایط محیا شد عقد کنید 

اولا درست بخون ودر کنارش کارهم بکن ویه حرفه ای یاد بگیر الان سنت ازدواجت نیس ولی اگه میخوای ازدواج ک ...

واقعا خیلی لطف کردین😂
خوب اگه میتونستم که اینجا نمیگفتم. میرفتم با خانوادم حرف میزدم و بعدشم خواستگاری و ...
مشکلم همینه که اونام مثل شما فکر میکنن
بنظر شما سن مناسب ازدواج کی هست پس؟
بعد میگن چرا جامعه اینطوری شده. طرف رل میزنه و درگیر هزارتا گناه میشه. خانواده ها میگن زوده نمیشه و ....
پس قبول کنیم که خودمون باعث این مشکلات شدیم. کاش واقعا خانواده ها کمک میکردن

واقعا خیلی لطف کردین😂 خوب اگه میتونستم که اینجا نمیگفتم. میرفتم با خانوادم حرف میزدم و بعدشم خواستگ ...

خنده نداره شما نگفتین به خانواده‌ م گفتم 

نظرت پیدا کردن دختری ندیده ونشناخته این جا کار درستیه؟؟؟

از من ب شما نصیحت میخوای رل بزنید هم خودت یه نفرو تو شهر خودتون پیدا کن مجازی همش  دروغه 

واینکه سعی کن خانوادتو راضی کنی

خنده نداره شما نگفتین به خانواده‌ م گفتم  نظرت پیدا کردن دختری ندیده ونشناخته این جا کار ...

نگفتم اما چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. والا فرهنگ جامعه ما همینه. من تا قبل اینکه از کسی مطمئن نشدم نمیخوام باهاش رل بزنم و بعدشم شکست بخورم و افسردگی و ...
قطعا کار درستی نیست. اما من واقعا کمک میخوام. اگه کسی میتونه کمکم کنه و راه حلی جز ایمان و تقوا و عمل صالح داره بفرمایید

نگفتم اما چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. والا فرهنگ جامعه ما همینه. من تا قبل اینکه از کسی مط ...

ربات دوست یابی نصب کن 

بعدم به قول اول شناخت کامل ازش پیدا کن بعد بهش دل ببند