2733
2734

تو تبریز دعا نویس خوب میشناسید؟

میشه معرفیش کنید ولی تورو قرآن قسمتون میدم اگه مطمئنه بگید برا تبلیغ نگید که حلالتون نمیکنیم

یه صلوات بفرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دعا نویس چرا  این همه دعا ی قرآنی و توسلای مختلف داریم تو دینمون یعنی هیچکدوم زورشون بیشتر از ...

خیلی به اینا توسل کردم خستم خیلی ف..ال گرفتم خستم به خدا نمیدونم چیکار کنم فکر کنم خدا منو فراموش کرده

یه صلوات بفرس

درکت میکنم عزیزم ولی هر دفعه مراجعه به اینا خیلی اثر بدی میزاره تو زندگیت و گره میفته تو کارت  سعی کن یه مدت استرس نداشته باشی و نمازاتو همیشه بخونی و قران زیاد بخون  نماز نخوندنش خیلی مشکلات میاره  آیت الله جاودان هم خوبن سایتشو بخون شاید کمکت کرد سعی کن هر روز حتی شده در حد 100 تا تک تومنی صدقه بدی برای اما زمانو سلامتیش در ماه میشه 3000 تومن نماز استغاثه بخون نماز استغفار اینا خیلی خوبن هر چقدر با قران و ائمه باشی انرژی های منفی بیشتر از بین میره

درکت میکنم عزیزم ولی هر دفعه مراجعه به اینا خیلی اثر بدی میزاره تو زندگیت و گره میفته تو کارت   ...

این بار دعا نمیخوام بنویسم بخت یکی بستس میخوام باز کنم 😭

یه صلوات بفرس