2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خب یعنی چی 

.

.

سلام

توی وبلاگ نویسی ، عموما نظرات رو به اینصورت میذاریم که اول به تایید مدیریت یعنی خودمون برسه تا تایید بشه و بعد نشون داده بشه منتها یه وقتایی میشه که میخوایم یه مدت خیلی طولانی دل از وبلاگ بکنیم و بریم. اون موقع ، وبلاگ رو میذارم روی حالتی که تنها یک یادداشت داشته باشه و کامنت های اون یادداشت رو باز میذارم. چیزی مثل این تاپیک ، تمام تاپیک هامو قفل کردم و فقط همین یک تاپیک بازه و قفل نیست.

.

.

یه شعری هست که میگه 

هر کسی از ظن خود شد یار من / از درون من نجست اسرار من

کامنتی که کاربر بعدی گذاشته رو ببین چی گفته ؟ نه میدونه موضوع چیه و نه هیچی ، اونچه که نظر شخصی خودش بوده رو گفته ، چند روز قبل توی یه تاپیکی من با یه کاربر دیگه در مورد یه موضوعی که هم من سرش مطالعه داشته و عمرم رو سرش گذاشته بودم  و هم اون روی یه موضوع دیگه داشتیم صحبت میکردیم ، یه کاربر اومد بدون اینکه به اصل ماجرا بچسبه چنان دعوایی توی تاپیک راه انداخت که در نهایت تاپیک تعطیل شد. من از این فضای جدید وبلاگ به شدت دلزده ام ، توی تاپیک قبل گفتم ، فضای نوشتنش رو خیلی دوست داشتم ولی مثلا اتاق فکر سایت اونو داره میگیره ، من از بلاگ اسکای که ارشیو 8 ساله ام اونجا بود بخاطر اینکه ازم من وبگذر رو گرفت ، از من کد قالب رو گرفت جمع کردم رفتم بلاگ بیان ، سالانه حتی یه هزینه هم براش میدم و خیلی ازش راضی تر هستم. کاش میشد کاربرهای خوب رو برد توی فضایی مثل اونجا . 

.

.

صمیمانه برای شما و کاربرهای خوب اینجا ارزوی موفقیت دارم. انشالله همه چیز درست میشه . میدونی ادما گذشته هم رو نمیدونن ولی امیدی که به هم میدن باعث میشه به اون اینده امیدوار بشن و سعی کنن زندگی رو به پیش ببرن.   

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا
. . سلام توی وبلاگ نویسی ، عموما نظرات رو به اینصورت میذاریم که اول به تایید مدیریت یعنی خودمون ب ...

سلام استاد 

بقیه رو نمیدونم ولی من سعی میکنم یا خاموش یا آنلاین تاپیک. های شمارو بخونم و اکثرا تجارب خوبی دارین 

ممنونم شماهم موفق باشین 

سلام استاد  بقیه رو نمیدونم ولی من سعی میکنم یا خاموش یا آنلاین تاپیک. های شمارو بخونم و اکثرا ...

.

.

من استاد نیستم ، شاگرد شاگرد شاگرد ....

پیشنهاد میکنم کتاب صوتی کیماگر رو گوش کنید ، من خیلی گوش کردم ، خیلی ، ده ها بار و هر بار یه چیز جدید ازش یاد گرفتم و میتونم بگم جاهایی خودمو گذاشتم جاش تا ببینم کجام؟ نمیخوام شما رو مقایسه کنم و بگم شما جای فلان شخصیت ( گوش کنید متوجه میشین منظورمو ) همه ما یه سفر در پیش داریم ، خود این سفر ما خودش چندتا ایستگاه داره که یه جاهایی میریم و با یه ادم هایی اشنا میشیم و هر کدومشون یه درسی برای ما دارن. بعدش که اون درس رو یاد گرفتیم باید به ایستگاه بعدی بریم و موندن بی فایده است. بی تعارف بگم نینی سایت برای من همینطور بود. یعنی اون چیزی که میخواست بهم یاد بده رو یاد داد و دیگه نکته جدیدی برای من نداره . بهم دوستان خوبی داد تا مثل کیمیاگر من رو تا دم اهرام ببره و اونجا تازه بفهمم گنج من کجاست. به خدا میخوام تک تک دیالوگ های کیماگر رو اسم ببرم ولی میترسم باز یه کاربر که نه میدونه سر و تهش کجاست بیاد از ظن خودش یه گزارش الکی بزنه.

.

.

ولی یه جای داستان کیماگر شاید شبیه داستان شما باشه ، سانتیاگو ( همون شخصیت اصلی داستان ) دنبال گنج خودش توی اهرام میگرده ولی این وسط به چیزهایی میرسه که فکر میکنه گنجش در واقع اونی هست که الان بهش رسیده و کیمیاگر در این مورد بهش هشدار میده. توی زندگی ما هم از این گنج الکی ها داریم و فکر میکنیم این اصلی هست ولی نه اینطوری نیست./ بابت کامنت هاتون صمیمانه تشکر میکنم   

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا