2733
2734

سلام .من پیارسال بعداز سه بار ای وی اف خداروشکرباردارشدم و الان میخام دومی رو بیارم ،مشکل از همسرمه که ازواسپرم هستن و باید بیوپسی بشن ،بنظرشماکدوم مرکز و دکتر بهترن؟هزینه ها الان چندهه؟شنیدم بیمه ها تحت پوشش قراردادند ناباروری رو راست میگن ؟توروخداراهنمایی کنید خیلی استرس دارم جای دولتی که هزینه هاپایینترباشه سراغ دارید؟

میشه لطفا بگی که همسرت واقعاوازو بود؟؟؟

چطوری پس نطفه واست تشکیل دادن؟؟؟

ممن میرم مرکز نوید بهم نزدیکتره 

قراره بیوپسی بشه 

شما همسرت چندبار بیوپسی شد چندتاججنین تشکیل شد؟؟؟

میشه جواب بدی نگرانم اخه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میشه لطفا بگی که همسرت واقعاوازو بود؟؟؟ چطوری پس نطفه واست تشکیل دادن؟؟؟ ممن میرم مرکز نوید بهم ...

ببین عزیزم ازهمسرم طی یک عمل کوچیک نمونه برداری کردرن بهش میگن بیوپسی .نگران نباش بیشترازوها ازاین روش اسپرم میگیرن و فریزمیکنن.فقط قبل عمل خیلی به همسرت برس از لحاظ تغذیه

مرکز نوید کجاست؟هزینه هاتون رو میگی؟

نوید شهرک غرب 

توحید یکم 

هست 

هزینه هاش خیلی بالاس تقریبا حدود ده دوازده میلیون میشه هزینه کاشت 

میشه بگی همسرت چندبار این عمل رو انجام داد 

چندتا جنین داشتی؟؟

و اینکه چندبار انتقال دادی؟؟؟

من واقعا نگرانم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

چه چیزایی به همسرت دادی؟؟؟

واینکه متوجه نشدین دلیل ازو بودن همسرت چیه ؟؟؟

چون اینم خیلی مهمه که بدونن دلیل ازو بودن چیه؟؟؟

چه چیزایی به همسرت دادی؟؟؟ واینکه متوجه نشدین دلیل ازو بودن همسرت چیه ؟؟؟ چون اینم خیلی مهمه ...

ببین مادلیل رو میدونستیم ،این اصلا مهم نیست . تغذیه باید عالی باشه ازخرنوب تا معجون و اجیل و هرچیزی که گرمیه عالیه برای اسپرم ،فلفل و دمنوش زنجبیل و .... بادام سلنیوم داره برای حرکت اسپرم خوبه .الان خیلی یادم نیست فقط یادمه مدام تواشپزخونه داشتم به همسرم میرسیدم یا ذکر و نذر و ....انشالله خداکمکتون میکنه ،درضمن من سه سال پیش چهل میلیون توابن سیناخرج کردم ده دوازده عالیه