2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب توضیح مختصر بده

بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

این رو بر ۴۱دونه گندم بخون بریز پشت بوم

نذر گندم نشنیدم اگه ممکنه توضیح بدین من از توسل کردن و خیرات کردن یا صلوات و قران هدیه کردن به ش ...

بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

من قباا برای موضوعی توسل میکردم به شهید هادی ولی منتهی اون رو بدست نیاوردم و به نفعم بود الان که خداروشکر میکنم هروز 

اگه ممکنه راجبه کاراییی که میکنید توضیح بدید

چجوریه

ای کاش دیشب میگفتی😢😂 تا هفته دیگ وقت ندارم

خودمم امروز یادم اومد ولی من اولین بار که انجام دادم نمیدونستم راجبه روزش همینطوری انجام دادم خیلی زودد اصلا از اسمون انگار برام اومد چیزی که میخواستم ولی برای بقیش با خونه دل بوده پس نیت و باورت مهمتره بنظرم هروز روزه خداست

خودمم امروز یادم اومد ولی من اولین بار که انجام دادم نمیدونستم راجبه روزش همینطوری انجام دادم خیلی ز ...

جدی،پس امشب میخونم😢❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚