2733
2739

ادمی که تا هفتع پیش دقیقا هفته پیش گریه میکرد برام 

این هفته نگفت بریم بیرون استوری هامو زود چک میکردددددددد تا 4 روز پیش اما الان یه استوری هم چک نمیکنه پیام دادنش عجیب شده همش تو مدت زمان ۵ روز بعنی چرا تو ۵ روز احساسش عوض شده؟!! خیلی گیج و ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حدس چیه خب ما ک نمیدونیم

دعا نگرفتن براش.

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

ولش کن ببین فازش چیه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

واقعا نمیدونی این یه تکنیک منیپولیشن از طرف مرداست که تو رو به خوپش علاقه مند کنه؟؟؟

تا یسری چیزا رو یاد نگرفتید و کنترل احساسات ندارید وارد رابطه نشید چون اولا که انتخاب درستی نخواهید داشت هم اینکه اسیب میبینید.

الان باید خودتووو بزنی به بی خیالی و مشغول کنی خودتوو شدید

2738

زیادی ازش دور شدی یا ناز کردی ؟؟

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!» 

اقایون مثل ما خانمها نیستن وقتی عاشقن خیلی صبر و تحملشون زیاده ولی اگه خسته شدن دیگه به هیچ قیمتی به اون رابطه برنمیگردن و برای همیشه میرن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
نه حدس میزنم چون گفتم با رابطع جنسی کاملا مخالفم اینحوری شده

دقیقا ،پس این آدم متعهد و اهل زندگی نیس 

دنبال رابطه بوده فقط 

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!»