2752
2739
عنوان

خانومایی که اقدام به بارداری کردید میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 34 پست

منم میخوام اقدام کنم و ماما بهم گفت در سال سه ماه بخور مثلا اگه امسال سه ماه خوردی و باردار نشدی دیگه نخور و سال آینده دوباره سه ماه بخور به من اینطوری گفت 

با دلهای پاکتون برای آرامش قلب خودم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید🌹❤️
عزیزم تو چکابت و پیش دکترت دادی چطور مسئله به این مهمی تو سایت میپرسی برو دوباره همون دکتر و مطرح کن

عزیزم فعلا فولیک اسیدو قطع کردم و گفتم صبر کنم ببینم این ماه چیشه 

یکی دو هفته دیگه میرم پیش دکتر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الآن دخترم ، برا کم خونی رفتم دکتر به بهم قرص آهن و فولیک اسید داد، تازه گفت ، ایرانی ش تهیه کن با بدن ت سازگار تره ، یعنی فولیک اسید برا بارداری؟ 

چرا به من داد؟ 

2731
دکترمن بهترین متخصص استان بودگفت موردی نداره دوروبریام همه خوردن الان سرومروگنده ان علت اصلی اوتیسم ...

الان دو ماه خوردم و چند روزه نخوردم 

اگه بخوام دوباره شروع کنم بخورم

اینجوری با فاصله مصرف کردن بی تاثیرش نمیکنه؟ 

نمیدونستممممم😢😢😢یعنی دیگه اصلا نخورم حتی اگه یه سال دیگه باردار شم؟؟؟ 

سونو گرافی دادی خوب بود؟ برو پیشش بگو باردار نشدم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

منم قبلا مصرف میکردم ولی دکترم برام فموبرا تجویز کرد 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
الان دو ماه خوردم و چند روزه نخوردم  اگه بخوام دوباره شروع کنم بخورم اینجوری با فاصله مصرف کر ...

نه سعی کن مرتب بخوری فولیک اسیدازنقایص جنینی جلوگیری میکنه براهوش بچه هم خوبه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
آره خوب بود فقط یه مقدار خیلی کم تنبلی تخمدان داشتم 

پس دلیل اینکه این دوماه باردار نشدی همینه بلید داروی تحریک تخمگذاری بهتون بدن. امروز فردا برو پیشش 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
داده  اوابوست داده اونم دارم میخورم

اووبوست تقویت کننده ست . من خودمم میخورم بمن گفته پریود شدی داروی تحریک تخمگذاری داده مصرف کنم بعد مصرف برم برا سونو پیشش