2737
2734
عنوان

😕😕میخایم بریم جاده چالوس ولی.......

291 بازدید | 16 پست

😐😐الان بیرون نگا کردم سگم بیرون نمیمونه

هوا سرده ..آخه چرا 

😑😑😑😑ینی تا ۱۲ ظهر گرمتر میشه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

من تو این هوا بیرون رفتنو دوس دارم. مخصوصا تو شهر من بارونم میاد..

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برین حتما  واقعا خوش به حالتون

الان بعد یکسال خوشبحالی داره 

😂😂😂سیزده بدرمونم خونه بودیم چون شهادت بود

خیر سرم ماه روزه بود 

نهایتش لباس گرم با خودتون ببرین شمال واقعا بهشته امسال نشد برم دلم واقعا گرفته

😐بابا شمال نمیریم همین جاده چالوس نهار بزنیم برگردیم 

الان بعد یکسال خوشبحالی داره  😂😂😂سیزده بدرمونم خونه بودیم چون شهادت بود خیر سرم ما ...

ماشین دستم بود حتما میرفتم 

منم شاغلم و فقط عید نوروز فرصت دارم پس نمیتونم برم تا اخر سال و معلوم نیست کی زنده ست کی مرده

بخاطر همین میگم خوش به حالتون

2738
الان رشت افتضاح بارون میباره،مازندارن هم شاید باشه

مازندرانم 

بارون شدید نیس اما میباره

از فردا گرم میشههههه

اگه یکیو دیدی باهاش هم عقیده نیستی قبل اینکه به نظرش جواب بدی اونم با خشونت ،کافیه قبلش به خودت بگی (بــہ مــن چــــــــــہ)😁😉