2737
2739
عنوان

اشتباه کردم؟ میشه همچین چیزی؟

234 بازدید | 16 پست

من الان یازدهمم‌. رشتمم ریاضیه.

۲ سال پیش که میخواستم انتخاب کنم همه ی خانوادم با زور داشتن میفرستادنم فنی حرفه ای کامپیوتر بخونم.  میگفتن ریاضی خوب نیست و تو استعدادت تو کامپیوتره

من رفتم مشاوره و تست و اینا دادم اونام گفتن برو ریاضی منم از خدا خواسته رفتم ریاضی.

خدایی تا الان هیییچ لحظه ای نبوده که پشیمون باشم. فقط چند شب پیشا میگفتم کاش از کلاس پنجم یه ساز یاد میگرفتم میرفتم هنر موسیقی میخوندم. 

بعد الان چند روزه یه جا بهم یکم ریسایز و اینا با پی دی اف یادم داده. یه سریم فایل فرستاده برای تمرینم‌. صبح یدونه درست کردم فرستادم کلی غر زد و ایراد گرفت ازش منم الان ساعت ۱ شروع کردم از اول یکی دیگه درست کردم الان به خودم اومدم دیدم ۱ ساعت ۴۰ دیقه داشتم اونو درست میکردم و برای عین نیم ساعت گذشت. ولی درسامو نمیخونم اصن. حتی درستی تخصصیمو . میخونم بهشون علاقه دارما مخصوصا فیزیک ولی ۵ دیقه میخونم خسته میشم:)

دانشگاه دوست دارم برق یا مکانیک بخونم. هیچ وقت دلم نخواسته رشته ام کامپیوتر باشه

اگه داری از مسیرت لذت می‌بری، پس اشتباه نکردی

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

من امسال انتخاب رشته دارمممم..کمکم کن .

بین تجربیو ریاضی موندم..ریاضی دزساش حیلی سخته؟ توانایی خوندنشو داری؟ بازار کار داره؟

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من آی تی موندم و خیلی پشیمونم ، کامپیوتر مررررتب باید دفتر فنی باشی و خودتو اپدیت کنی برای خانم ها اصلا پیشنهاد نمیکنم چون ممکنه دو سه سال درگیر بچه شن و نتونن کار گنن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742
من امسال انتخاب رشته دارمممم..کمکم کن . بین تجربیو ریاضی موندم..ریاضی دزساش حیلی سخته؟ توانایی خوند ...

ببین به نظرم ریاضی از تجربی اسون تره

زیست تجربی خیلی بده

زمین شناسی رو یازدهم تو هردو رشته هست ولی برا تجربی تخصصی عه و تو کنکور هست و سخته

کنکور ریاضیم خیلی اسون تره. احتمال قبولیت ۱۰۰ درصده

فقط باید ببینی دانشگاه چی میخوای بخونی

من آی تی موندم و خیلی پشیمونم ، کامپیوتر مررررتب باید دفتر فنی باشی و خودتو اپدیت کنی برای خانم ها ا ...

آی تی ک میگن بازار کارو درامدش عااالیه...از طریق ریاضی رفتی ای تی؟..

من تجربی برم یا ریاصی؟تجربی حس میکنم نمیکشم توان خومدن ندادم..ریاضیم ک بازارکار ندارع

آی تی ک میگن بازار کارو درامدش عااالیه...از طریق ریاضی رفتی ای تی؟.. من تجربی برم یا ریاصی؟تجربی حس ...

بله به شرطی که هر ماه و هر دقیقه خودتو آپدیت کنی ، من چند سال کار کردم ، کمتر از یک سال رفتم برای آخر های بارداری و زایمانم بعد ازون علم من بسیار قدیمی بود با اینکه به لینوکس و دبیان هم مسلط بودم ولی نیاز بود مجدد آموزش ببینم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین به نظرم ریاضی از تجربی اسون تره زیست تجربی خیلی بده زمین شناسی رو یازدهم تو هردو رشته هست ولی ...

من نمیدونم اصن چی میخام برم..ایتقد گیج شدم ک نگووو و نپزس..

و موندم ک اگ برم ریلضی حس میکنم شغلاشو دوس ندارم..مهندسی بزقو فلان دوس ندارم..من خیلی از فیزیک خوشم‌نمیاد..بنظزت دیک چ رشته هایی هس ک هم پردرامده و هم خوبه؟

راستی دوس دارم شریف تهران قبول بشم:).

نمیدونم میتونم یا ن..رتبه ی چند میخاد توی منططقه ۲؟؟؟

2740
آی تی ک میگن بازار کارو درامدش عااالیه...از طریق ریاضی رفتی ای تی؟.. من تجربی برم یا ریاصی؟تجربی حس ...

ریاضی اگه بخوای خیلیم بازار کار داره

یه رشته هایی مثل معماری. کامپیوتر. مهندسی آب. مهندسی شیمی

ولی اگه بخوای مهاجرت کنی ریاضی خیلی خوبه. اگه خرخونی کنی بری شریف قطعا بورسیه میشی امریکا 

ما چند از فامیلامون اینجوری رفتن

من نمیدونم اصن چی میخام برم..ایتقد گیج شدم ک نگووو و نپزس.. و موندم ک اگ برم ریلضی حس میکنم شغلاشو ...

شریف خیلی سخته

ممکنه یکیو با رتبه ۵۰۰ قبول کنن 

یکیو با رتبه ۲۰ قبول نکنن

اون مصاحبه اش خیلی مهمه

ولی من پارسال تحقیق میکردم تهران دیگه تهش ۱۰۰۰ قبول کرده بود

ریاضی اگه بخوای خیلیم بازار کار داره یه رشته هایی مثل معماری. کامپیوتر. مهندسی آب. مهندسی شیمی ولی ...

خرخونی یعنی چطوری مثلا؟ معدل تو شریف باید چندباشه؟

بعد ی سوال.. رتبع ی چند میخاد شریف؟

شریف خیلی سخته ممکنه یکیو با رتبه ۵۰۰ قبول کنن  یکیو با رتبه ۲۰ قبول نکنن اون مصاحبه اش خیلی ...

اووو .مرسی..من  حس میکنم رشته ی ریاضی واسم‌مناسب تره‌.( توی مسیر دبیرستان منظورمه) ولی نمیدونم مهندسی شیمی و معماری و ‌..برام مناسبه یا ن..فک کنم نه..چون علاقع ای ب مهمدسی و معماری ندارم.هنر ندارم.خلاقیت ندترم..چیکاز ننم

اووو .مرسی..من  حس میکنم رشته ی ریاضی واسم‌مناسب تره‌.( توی مسیر دبیرستان منظورمه) ولی نمیدونم ...

باید بری بعدا واسه دانشگاه تصمیم بگیری

من خودم رفتم ریاضی که کامپیوتر بخونم

الان عاشق برق و مکانیک شدم. واقعا جذابن

خرخونی یعنی چطوری مثلا؟ معدل تو شریف باید چندباشه؟ بعد ی سوال.. رتبع ی چند میخاد شریف؟

شریف اگه میخوای صد در صد قبول شی باید تک رقمی بیاری

چون خیلی صندلی‌اش آقازاده ها و اینا میخرن . کلا کلاهبرداری توش زیاده

2706