2733
2734
عنوان

بارداری بچه دوم

109 بازدید | 16 پست

ازدیروز همش میگم چه کاری بود همین یدونه بسم بود حماقت کردم حس میکنم درتوانم نیست مسئولیت ۲ بچه میگم در حق دخترم ظلم کردم من به دخترم مادر خوبی نبودم میترسم خدا قهرش بگیره 🥹

یکی از دوستای شوهرم، بچه بزرگش کلاس دوم دبستانه و الان پنجمین بچش تو راهه!!!😁

حالا ن به اون شوری!

ولی بچه ی دوم خیلی خوبه

من دوتا دارم و خیلی خوشحالم دومی اومد،راحتتر از بچه ی اوله

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از دوستای شوهرم، بچه بزرگش کلاس دوم دبستانه و الان پنجمین بچش تو راهه!!!😁 حالا ن به اون شور ...

دومی خیلی بچه خوب تری از اولی در میاد نه؟

من حس میکنم بچه دومم خودش داره بزرگ میشه منو اصلا تو چالش ننداخت ولی اولی خیلی اذیت داره هنوزم ک هنوزه

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
2731
چند وقتته؟ بچه اولت چند سالشه؟ چیشده ک پشیمونی

۶ هفته عزیزم خیلی غصه میخورم 

دخترم ۵ سالشو تموم کرد 

از مسئولیتاش و خرجاش میترسم و اینکه این ۵ سال برای دخترم  مادر مهربون و صبوری نبودم 

دومی خیلی بچه خوب تری از اولی در میاد نه؟ من حس میکنم بچه دومم خودش داره بزرگ میشه منو اصلا تو چالش ...

خوبتر و بدتر معنی نداره

ولی معمولا بچه های دوم شادتر و با اعتماد بنفس بیشتری هستن

برا بچه اولی هم خیلی بهتره، تک فرزند بودن خیلی تأثیرات بدی روی بچه میذاره

۶ هفته عزیزم خیلی غصه میخورم  دخترم ۵ سالشو تموم کرد  از مسئولیتاش و خرجاش میترسم و اینک ...

چقدر منی ولی وقتی دومی ب دنیا بیاد سر رشته کار میاد دستت و اینکه فقط یه سختی خیلی بزرگ داری ک وقتی بچه اولت میره کلاس اول شما یه بچه نوپا داری ک فشار عصبی بالایی داره اون یه سال رو رد کنی بقیش حله ک یه سال هم نیسا از مهر تا اسفند خیلی سخته ک من الان دارم تجربش میکنم

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
یکی از دوستای شوهرم، بچه بزرگش کلاس دوم دبستانه و الان پنجمین بچش تو راهه!!!😁 حالا ن به اون شور ...

اوه ماشاالله به صبور و حوصلشون واقعا بهشون غبطه میخورم خاک تو سرم من خیلی کم حوصله ام عرضه ندارم

2738
خوبتر و بدتر معنی نداره ولی معمولا بچه های دوم شادتر و با اعتماد بنفس بیشتری هستن برا بچه او ...

من بچه اولم ۷سالشه دومی ۱۷ماهشه حس میکنم دومی آرامشش بیشتره محبتش نسبت ب من بیشتره لوس تره 

ولی اولی بی قراره جدی و محکمه ومحبتش کمتره ب من

اوه ماشاالله به صبور و حوصلشون واقعا بهشون غبطه میخورم خاک تو سرم من خیلی کم حوصله ام عرضه ندارم

اینو نگو

شما باید قوی باشی

بچه ها ب یه مادر قوی نیاز دارن

ما از زندگی و برخورد اونا با بچه هاشون ک خبر نداریم، حسرت ظاهر زندگی بقیه رو نخور

بی حوصلگی شما هم طبیعیه، مادری کردن واقعا سخته

خدا بهت قوت و صبر و حوصله ی بیشتری بده انشالله

من بچه اولم ۷سالشه دومی ۱۷ماهشه حس میکنم دومی آرامشش بیشتره محبتش نسبت ب من بیشتره لوس تره  ول ...

من طی سالها سروکار داشتن با دانش آموزای مختلف واقعا ب عینه تفاوت بچه ی اول و دوم و تک فرزندهارو دیدم

بچه اول معمولا استرس دارن ولی بچه دومیها بیخیالتر و شادترن

اما بچه اولا قدرت مدیریتی بالایی دارن و لیدرهای خوبی هستن

تک فرزندا زودرنجتر و حساس تر از بقین

دومی خیلی بچه خوب تری از اولی در میاد نه؟ من حس میکنم بچه دومم خودش داره بزرگ میشه منو اصلا تو چالش ...

دقیقا اولیا یه جورین الخصوص وقتی چند سال تنها میمونن دور برمیدارن دخترم پدرمو درآورده

چقدر منی ولی وقتی دومی ب دنیا بیاد سر رشته کار میاد دستت و اینکه فقط یه سختی خیلی بزرگ داری ک وقتی ب ...

اره دقیقا تو فکرشم امسال دخترم آمادگی میره موندم کی میخواد ببره و بیاره با یه نوزاد

کلاس اولشم که دیگه واوایلا خدا فقط کمکم کنه

وقتی دخترم دنیا اومد هیچی نمیدونستم ۴۰ روز مادرم رسید ولی نمیخوام تو این اینجوری باشه نهایتش ۷ الی ۱۰ روز مامانم بیاد پیشم بسمه

من بچه اولم ۷سالشه دومی ۱۷ماهشه حس میکنم دومی آرامشش بیشتره محبتش نسبت ب من بیشتره لوس تره  ول ...

درسته شایدم یکم فاصله زیاد دادیم لوس و لجباز شدن فکر کردن چه خبره