2733
2734

دم به دقیقه خرابه لطف کنید یکم پیگیری کنید مدام میزنه خطا خطا چیه این !!!

یکم رسیدگی کنین به سایت روز به روز داره پسرفت میکنه......!

نه میشه اسم عوض کرد نه میشه تایپک پاک کرد اصلا من شاید شناسایی شدم الان من ۲ روزه مدام دارم میگم فلان تایپک من رو پاک کنید اما کو....!

یکم پیگیر سایت باشید یه عالمه تایپک های چرت و پرت میزنن نمیبینید اونا رو؟؟هزار نفر اینجا بی احترامی میکنن اونا تعلیق نمیشن؟عجیبه والا پیگیر شید یکم...

با تشکر

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
💩💩💩💩💩

👍🏻

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افتضاحه واقعا شورشودرآوردن دیگه  کسیم پاسخگونیس

دقیقا

نی نی یار رو تگ کنید لطفا

یه کمپین راه بندازین هیچیم نگید فقط استیکر این 💩بفرستید سایت 💩بشع ی فکری کنن

من موندم این همه مرد تو این سایت چی میگه 

درود بهت به خاطر امضات بعد این که بیا تو این تاپیک کامنت بذار @مونا_تهرانی‍  ‍ هم تگ کن شاید نتیجه داhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/13427544/%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%db%8c%d8%a7%d8%b1%d8%a7-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%85-%d9%85%d9%88%d9%86%d8%a7-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%d8%a7-%d8%ae%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%aa-%d9%86%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b4%db%8c%d8%af?page=1د 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13427544/%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%db%8c%d8%a7%d8%b1%d8%a7-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%85-%d9%85%d9%88%d9%86%d8%a7-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%d8%a7-%d8%ae%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%aa-%d9%86%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b4%db%8c%d8%af?page=1

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/13427544/%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%db%8c%d8%a7%d8%b1%d8%a ...

عزیزم چرا نمیشه مونا تهرانی رو تگ کرد؟؟

عزیزم چرا نمیشه مونا تهرانی رو تگ کرد؟؟

ی @اولش بعد 

مونا_تهرانی  

ی @اولش بعد  مونا_تهرانی  

بلدم اینو لینک ابی نمیشه

2706